4 samochody marki Opel i 100 zestawów oświetleniowych - nagrody o łącznej wartości blisko 270 tys. złotych - można wygrać w promocji marki Osram z okazji wprowadzenia do sprzedaży lamp LED produkowanych w Niemczech. Przeczytaj, jak zgarnąć nagrody!

Loteria rozpoczęła się 1 października i potrwa do 31 maja 2015 roku. Na szczęśliwców czeka aż 100 zestawów oświetleniowych Lightify, lampy LED marki Osram, a także samochody Opel Adam. Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy w Castoramie kupić przynajmniej jedną z 2 z dwóch promocyjnych modeli lamp LED STAR: Classic A40 lub A60. Jeśli po włączeniu Twoja lampa zaświeci na pomarańczowo, masz szczęście - otrzymasz system Lightify z lampami LED i weźmiesz udział w losowaniu 4 samochodów Opel Adam.

Promocyjne lampy LED to znacznie bardziej wydajne zamienniki standardowych żarówek. Charakteryzują się m.in. wysokim wskaźnikiem odwzorowania kolorów, ciepłobiałą barwą światła, szerokim i jednorodnym kątem rozsyłu światła, energooszczędnością i wyjątkową trwałością.

Lampy LED STAR Classic A40 oraz A60 wytwarzają taką samą ilość światła jak klasyczne żarówki o mocy 40 oraz 60 W i objęte są 3-letnią gwarancją. Wszystkie promocyjne lampy dostępne są z przezroczystą i z matową bańką. W przezroczystych lampach zastosowano specjalny dyfuzor, który sprawia, ze światło rozchodzi się bardzo równomiernie, co zapewnia wysoki komfort użytkowania.

System Osram Lightify to nowatorskie rozwiązanie, które pozwala konfigurować niezliczone wersje scenariuszy oświetleniowych. Składają się na niego innowacyjne lampy i oprawy, którymi można prosto i intuicyjnie sterować przy pomocy aplikacji w smartfonie lub tablecie - nie tylko włączać i wyłączać lampy w określonych konfiguracjach, lecz także ściemniać i zmieniać kolor światła. A wszystko to da się zrobić z dowolnego miejsca z dostępem do internetu, bo system Lightify łączy się z domową siecią Wi-Fi. Zobacz, jak to działa:

Szczegółowe informacje o promocji, regulamin i warunki uczestnictwa, dostępne są na stronie: ledosram.pl/promocja.

źródło i zdjęcie: Osram