Odpowiednio ustawiając regał, możemy sprytnie podzielić wielofunkcyjne wnętrze. Zwłaszcza, jeśli to regał ruchomy! Rima Fino to nowa, ulepszona wersja przesuwnego regału Rima firmy Raumplus. W czym jest lepszy?

Oba modele to wysokie przesuwne regały, które wyposażono w prowadnice dolne i górne. Takie rozwiązanie zapewnia stabilność konstrukcji, i to, że  nawet wypełnione książkami regały przesuwają się lekko i płynnie.

Tym, co odróżnia regał Rima Fino od poprzednika, są przede wszystkim wyjątkowo cienkie ścianki - mają zaledwie 12 cm grubości! Dzięki temu konstrukcja jest lżejsza, a przy tym bardzo stabilna. Poza tym nowy regał przesuwny ma bogatsze wyposażenie wewnętrzne - metalowe pojemniki i wieszaki. Akcesoria mogą być polakierowane na wybrany kolor z palety RAL.

Rima Fino ma również bardziej uniwersalne zastosowanie. Może służyć jako otwarty regał, wyposażenie wewnętrzne szafy wnękowej lub garderoby albo jako element dzielący wnętrze na strefy.

Przesuwny regał można zamontować nawet przed frontami szafy. To wygodne rozwiązanie w przedpokoju, holu wejściowym lub w pokoju dziecka. Ruchoma cześć nie ograniczy dostępu do wnętrza szafy, a będzie dodatkowym miejscem na rzeczy, które chcemy mieć pod ręką lub do eksponowania dekoracyjnych akcesoriów.

Najnowszy regał Raumplus opracowany został przez zespół inżynierów i projektantów z działu rozwoju produktu, który znajduje się w centrali firmy w Bremie. Efekty ich pracy obejrzeć można już w warszawskim showroomie Raumplus przy ul. Burakowskiej 5/7.

źródło i zdjęcia: Raumplus