W sklepach Komfort i na www.komfort.pl rozpoczęła się akcja "Patrz pod nogi - ceny w dół" - dywany, wykładziny i panele kupimy taniej nawet o 60%! Wyprzedaż potrwa do 26 lutego 2015 r. lub do wyczerpania zapasów.

Komfort robi miejsce na nowe wzory, które pojawią się w ofercie już wkrótce. Dlatego styczeń to prawdziwa gratka dla wszystkich polujących na dywany, wykładziny i panele podłogowe w okazyjnych cenach. Na większość produktów w sklepach Komfort obowiązują teraz atrakcyjne rabaty. Obniżki cen paneli sięgają nawet 35%, wykładzin do 50%, a dywanów aż do 60%.

- Jeżeli ktoś planuje remont, wykończenie mieszkania albo na przykład od dawna przymierza się do zakupu wymarzonego dywanu, to moment, w którym można dokonać wyjątkowo korzystnych zakupów. Zapraszam do odwiedzenia najbliższego salonu Komfort, zanim wykupione zostaną najatrakcyjniejsze okazje - zachęca Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu Sklepy Komfort S.A.

Wyprzedaż - najlepsze okazje

W promocyjnej ofercie znalazła się między innymi belgijska wykładzina dywanowa Highway. Wykonana jest z polipropylenu, a różnej wysokości pętelki nadają jej przyjemną miękkość i tworzą wrażenie przestrzennego wzoru. Wykładzina o szerokości 4 metrów dostępna jest w dwóch modnych kolorach: szarości i brązie. Cena promocyjna: 22,95 zł/m2 (cena regularna 34,99 zł/m2).

W ofercie paneli znajdziemy z kolei stylową podłogę Dąb Arlington Ciemny. Panele doskonale imitują naturalne drewno, między innymi dzięki optycznej kontynuacji dekoru - wzór przechodzi na krótszym boku płynnie z panelu na panel, tworząc wrażenie głębi i ciągłości rysunku drewna. Opatentowany system instalacji zapewnia szybki i prosty montaż bez użycia kleju. Właściwości antystatyczne powodują redukcję ładunków elektrostatycznych. Grubość całkowita 8 mm, klasa ścieralności AC4. Panele można układać na ogrzewaniu podłogowym. Cena promocyjna: 34,95 zł/m2 (cena regularna 49,99 zł/m2).

Obniżona została również cena na jasne panele Dąb Gotland o grubości całkowitej 8 mm i klasie ścieralności AC4. Dekor odzwierciedla wygląd jasnego drewna, dzięki czemu pasuje do aranżacji w wielu stylach - od wnętrz nowoczesnych, surowych, poprzez styl skandynawski po klimat dworku czy glamour. Cena promocyjna: 21,95 zł/m2 (cena regularna 39,99 zł/m2).

Dodatkowo, w trakcie wyprzedaży można skorzystać z atrakcyjnego systemu ratalnego - raty 10 x 0%, bez żadnych ukrytych kosztów i prowizji obowiązują na cały asortyment. Z kolei cena na promocyjne wykładziny i panele może być niższa o kolejne 12%, jeśli zamówimy w sklepach Komfort usługę montażu.

Oferta promocyjna dostępna jest we wszystkich z ponad 100 sklepów Komfort w całej Polsce oraz w sklepie internetowym na www.komfort.pl. Akcja trwa do 26 lutego lub do wyczerpania zapasów. Rabaty związane są z wymianą kolekcji produktów. Nowe wzory pojawią się w sklepach na wiosnę.

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort