System Wektra to nowe modułowe szafy Black Red White zaprojektowane tak, aby z łatwością urządzić garderobę, praktyczną sypialnię czy przedpokój, w którym wszystko zawsze będzie na swoim miejscu.

Marzy Ci się, aby Twoja ulubiona para spodni, żakiet, eleganckie szpilki i kolekcja apaszek zawsze były na swoim miejscu? Sekretem idealnego porządku jest nie tyle ciągłe sprzątanie, co dobra organizacja. A jej podstawą są pojemne i wygodne szafy.  

Najnowsza propozycja marki Black Red White to system modułowych szaf Wektra, na który składa się szafa 1-drzwiowa, 2 szafy 2-drzwiowe i pakowna szafa narożna. Oczywiście wszystkie można dowolnie ze sobą zestawiać, stosownie do metrażu pomieszczenia i naszych potrzeb.

Szafy Wektra mają głębokość 58 cm i wysokość 218,5 cm, a szerokość pojedynczego modułu to 50 cm. Takie wymiary dają mnóstwo przestrzeni do przechowywania, którą możemy wykorzystać wedle własnego uznania. Ułatwią to dodatkowe półki i szuflady. Komfort korzystania z szafy zapewnią markowe zawiasy i prowadnice, w opcji dostępne są również szuflady z płynnym i cichym domykiem. 

Przeczytaj także, jak funkcjonalnie zaplanować wnętrze garderoby

Do własnych potrzeb możemy dostosować nie tylko wyposażenie wewnętrzne szaf Wektra, lecz także ich wygląd. Korpusy dostępne są w 3 wybarwieniach: dąb sonoma, dąb wenge oraz białym, natomiast kolorów frontów mamy do wyboru aż w 7: dąb sonoma, dąb wenge, dąb monument, lava supermat, alhambra, biały połysk oraz biały. Dodatkowo front szafy możemy urozmaicić gładkimi lub ryflowanymi wstawkami w kilku wybarwieniach albo zamontować na nim lustro - oprócz tego, że wygodnie będziemy mogli się przejrzeć, optycznie rozjaśnimy i powiększymy wnętrze. 

źródło i zdjęcia: Black Red White