Sprzęty typu 2 w 1 to dobry pomysł, zwłaszcza w małej łazience, gdzie liczy się każdy centymetr. Kabina prysznicowa, która jednocześnie jest dużym lustrem, to strzał w dziesiątkę!

Tym, którzy zachodzą w głowę, jak w maleńkiej łazience pomieścić wszystkie potrzebne sprzęty, kabiny prysznicowe Espera Mirror kapitalnie ułatwią zadanie, bo dzięki nim zyskujemy duże lustro, w którym przejrzymy się w całości, nie zajmując przy tym ani centymetra powierzchni ściany.

W serii Espera Mirror znajdziemy kwadratową i prostokątną kabinę prysznicową KDJ Mirror oraz drzwi wnękowe DWJ Mirror. Tym, co czyni je wyjątkowymi jest duże szkło lustrzane, które nie tylko optycznie powiększa łazienkę, lecz także pozwala zaoszczędzić miejsca na ścianie.

Kabiny Espera Mirror wykończone są eleganckimi chromowanymi detalami, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnej, nawet minimalistycznej łazience, ale współgrać będą także ze stylem klasycznym. Można je montować na brodziku lub bezpośrednio na podłodze.

Drzwi kabin prysznicowych Espera są przesuwne, ich góra osadzona jest na rolkach, natomiast dół - na suwakach. Poza tym mają innowacyjny system hamowania drzwi podczas otwierania, dzięki czemu suwają się cicho i bezawaryjnie.

Kolejną zaletą kabin prysznicowych KDJ Mirror i DWJ Mirror z serii Espera jest łatwość utrzymania w czystości dzięki powłoce Easy Clean. Woda spływa po idealnie gładkiej powierzchni, nie pozostawiają osadów.

Obie propozycje firmy Radaway pozwalają na optymalne wykorzystanie powierzchni łazienki, zapewniając jednocześnie najwyższą funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu.

źródło i zdjęcie: Radaway