W nowoczesnej kuchni przyciski i pokrętła są już passe. Cenimy sobie minimalistyczny design nie tylko za nienachalną urodę, lecz także za łatwość utrzymania w czystości. Piekarnik SP-50 polskiej marki Solgaz doskonale wpisuje się w ten trend...

Na eleganckiej tafli czarnego szkła jedynym wystającym elementem jest aluminiowy uchwyt drzwiczek. Poza tym front piekarnika do zabudowy SP-50 Solgaz jest idealnie gładki, zamiast przycisków i pokręteł do sterowania mamy dotykowe sensory.

- Piękna czarna ceramika z pewnością wyróżnia się na tle tego, co zalało rynek - mówi Mieczysław Kaczmarczyk, prezes firmy Solgaz. - W funkcjach piekarnika ciężko jest się wyróżnić, bo cała branża świetnie opracowała wszystkie te, które są przydatne. Dlatego stawiamy na wyposażenie: oprócz tego, co mają wszystkie piekarniki, u nas można znaleźć profesjonalny kamień do pieczenia i podgrzewania pizzy.

Wśród funkcji piekarnika SP-50 Solgaz znajdziemy m.in. grill, rozmrażanie, różne opcje opiekacza czy pieczenie z góry lub dołu, a wyposażenie zostało uzupełnione o dwa rodzaje rusztu, blachę do pieczywa, tacę do pieczeni, zestaw do rożna oraz wspomniany ceramiczny kamień do pizzy.

Urządzając nowoczesną kuchnię, nie musimy już szukać każdego sprzętu z osobna. Zestawy wyglądają znacznie lepiej, a i same zakupy przebiegają sprawniej, kiedy zdecydujemy się na sprzęt jednej marki. Dlatego do kompletu z piekarnikiem SP-50 Solgaz oferuje płyty kuchenne - indukcyjne i gazowe pod szkłem (bez otwartego płomienia!) oraz inteligentny okap, który sam wie, kiedy się włączyć - oczywiście wszytko utrzymane w tej samej stylistyce - czarne szkło i żadnych przycisków.

Solgaz jest polską firmą, która udowadnia, że to nie kapitał decyduje o zdobyciu serc klientów, a właśnie kreatywność i innowacyjność. Polak potrafi!

źródło i zdjęcia: Solgaz.eu