Wprawdzie obudowy telewizorów są coraz bardziej subtelne, ale nie do każdej aranżacji wnętrza pasuje nowoczesny ekran LCD. Pilkington MirroView to sposób, by go ukryć - za lustrzaną taflą! 

NSG Group wprowadza na polski rynek szkło Pilkington MirroView™ - ukryte za nim multimedialne ekrany po wyłączeniu znikają w idealnej gładkiej tafli lustra! A na lustro znajdzie się miejsce we wnętrzu w każdym stylu. Wystarczy dobrać odpowiednią ramę.

Szkło Pilkington MirroView™ wygląda jak zwyczajne lustro, ale umieszczona za nim matryca sprawia, że po włączeniu ekranu szklana tafla lub jej fragment zmienia się w telewizyjny wyświetlacz. Gdy go wyłączymy, znów mamy przed oczami jednolitą lustrzaną powierzchnię.

Lustrzany wygląd szkła Pilkington MirroView™ zapewnia wysokorefleksyjna powłoka, naniesiona na bezbarwne szkło float. Warstwa powłoki jest napylana pirolitycznie na linii produkcyjnej. Dzięki takiej technice wytwarzania szkło jest trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Można więc je bezpiecznie przetwarzać, oprawiać czy transportować.

Subtelnie i praktycznie szkło Pilkington MirroView™

Szkło Pilkington MirroView™ pozwala na umieszczenie telewizora w miejscach, gdzie duży ekran po prostu nie pasuje lub gdzie nie ma dla niego miejsca. Ukryte za lustrami ekrany LCD, gdy nie są używane, pozostają niewidoczne, nie kolidując z klasycznym wystrojem salonów, sypialni czy reprezentacyjnych obiektów historycznych.

W małej łazience czy przedpokoju ukryty za lustrem telewizor pozwoli obejrzeć prognozę pogody podczas porannej toalety czy ulubiony film w relaksującej kąpieli.

Nowe szkło jest dostępne w ofercie NSG Group w dwóch wersjach:

  • Pilkington MirroView™ (grubość szkła 3 i 6 mm) przeznaczony jest do słabo oświetlonych pomieszczeń, jak sypialnie czy łazienki . 
  • Szkło Pilkington MirroView™ 50/50 (grubość 6 mm) dedykowane jest do pomieszczeń o dużym natężeniu światła, takich jak galerie handlowe, restauracje czy hotelowe lobby. 

Szkło dostępne jest także w wersji hartowanej i laminowanej, co zwiększa wytrzymałość i odporność na stłuczenie, aby bezpieczne było użytkowanie tafli o dużej powierzchni.

źródło i zdjęcia: NSG Group