Już pod koniec sierpnia tego roku rusza kolejna edycja targów Tendence we Frankfurcie nad Menem. To idealne miejsce, by poznać najnowsze trendy w dekoracji wnętrz albo zaprezentować swoje produkty.

Patronat Czas na WnętrzeTargi będą trwały w tym roku od soboty 29 sierpnia do wtorku 1 września 2015 roku. Wszystkie 4 dni przeznaczone będą na prezentację najnowszych trendów w dekoracji wnętrz oraz ciekawych pomysłów na prezenty. To dla ludzi z branży ostatni dzwonek, by dobrze przygotować się na sezon świąteczny.

Z Polski chęć uczestnictwa we frankfurckich targach zgłosiło już 15 firm, m.in. Marcin Zaremski, Arkadiusz Wolski, Glitter & Eva Stone, Kama, Wilrobi Sp. z o.o. czy Styler.

Targi Tendence to nie tylko znakomita okazja, by zapoznać się z najnowsza ofertą branży upominków, wystroju wnętrz i dekoracji sezonowych, ale także inspirujący program atrakcji towarzyszących, takich jak np. pokaz rękodzieła młodych artystów w dziale Talents czy warsztaty dekoracji witryn sklepowych (Shop-window dressing live).

31 sierpnia o godzinie 10 w hali 9.2 na targach Tendence już po raz drugi pojawią się eksperci od marketingu z Retail Academy, którzy udzielą sprzedawcom detalicznym cennych rad na temat strategicznej prezentacji towarów oraz podążania za branżowymi trendami, aby zwiększyć sprzedaż.

Już dziś polskie przedstawicielstwo targów zaprasza na wspólny wyjazd do Frankfurtu. Organizator zapewnia kompleksową opiekę pilota podczas podróży i w trakcie pobytu, przelot samolotem lub przejazd autokarem, pobyt w hotelu, katalog oraz karty wstępu. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 22 49 43 201.

Targi Frankfurt
ul. Mołdawska 7 lok. 141
02-127 Warszawa
tel. 22 49 43 200
email: info@poland.messefrankfurt.com
www.targifrankfurt.pl