Kolekcja Lampenwelt.com - marka własna firmy Lampenwelt - powiększyła się właśnie o 5-punktową lampę wiszącą Ilze - nowoczesną, oszczędną, efektowną i uniwersalną. 

Lampa Ilze daje ciepłobiałe światło (3000 K), które tworzy we wnętrzu przytulną atmosferę. Jej nowoczesny, prosty design jest ponadczasowy, dzięki czemu lampa dobrze wkomponuje się we wnętrza w różnych stylach. 5 kloszy z mlecznego szkła zapewnia równomierne i nieoślepiające oświetlenie dużej powierzchni, więc Ilze znakomicie sprawdzi się np. jako lampa nad stołem.

Źródłem światła w lampie Ilze są wbudowane żarówki LED, trwałe i energooszczędne. 5 źródeł światła LED o mocy 4 W daje strumień światła 1900 lumenów, czyli porównywalny do dwóch tradycyjnych żarówek o mocy 75 W. Oszczędność jest więc oczywista - ponad 80% kosztów oświetlenia, a przy tym zyskujemy światło lepszej jakości!

W aktualnej promocji w Lampy.pl za 5-punktową lampę wiszącą Ilze zapłacimy 1422, 90 zł. Promocja obejmuje również inne lampy z tej serii - dwie 3-punktowe i pojedynczą. A przy zakupach za ponad 700 zł dostawę będziemy mieli gratis.

Sklep lampy.pl to wynik fascynacji światłem, jego projektowaniem, działaniem i dynamicznie rozwijającą się technologią. W asortymencie prawie 40 000 produktów oświetlenie na miarę swoich potrzeb znajdą zarówno klienci prywatni, jak i biznesowi. Bo światło to coś więcej niż jasność. To właśnie za sprawą dobrze dobranego oświetlenia salon staje się bardziej przytulny, biuro i sala konferencyjna bardziej poważne i profesjonalne, jadalnia i serwowane dania jawią się jako najwyższej jakości dzieła sztuki.

źródło i zdjęcia: lampy.pl