Przysadziste meble z ciemnego drewna odchodzą do lamusa. Dziś modne są proste formy, jasne i chłodne kolory, naturalne dekory. Takie właśnie meble do salonu proponuje nam marka Meble Wójcik. Zobacz dwie najnowsze kolekcje - Shetland i Toronto!

Meble Shetland i Toronto powstały z myślą o tych, którzy cenią sobie elegancję, nowoczesność i nieszablonowy design.

Shetland to meble w naśladującym surowe drewno dekorze dąb Shetland i prostej formie, więc idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Korpusy i fronty mebli wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej o zwiększonej odporności, dzięki czemu będą służyć przez wiele lat. Ciekawym zabiegiem stylistycznym jest wprowadzenie szarego koloru wnęk. W kolekcji znajdziemy m.in. witryny, komody, szafy i biurko. Meble Shetland doskonale nadają się do pokoju dziennego, jadalni, pokoju do pracy, a także - dzięki pojemnym szafom - garderoby. Spodobają się miłośnikom naturalnej i bezpretensjonalnej elegancji.   

Kolejną nowością marki Meble Wójcik jest kolekcja Toronto - jasna i nieszablonowa, adresowana do ludzi otwartych na nowe rozwiązania. Białe, błyszczące korpusy i fronty kontrastują z eleganckimi aplikacjami w ciepłym i naturalnym dekorze San Remo Rustic. Fronty mebli Toronto wykonane z wysokiej jakości płyty MDF, a nowoczesny wygląd brył podkreślają paski ledowe, którymi możemy podświetlić szklane półki. Szuflady z cichym domykiem dają poczucie komfortu i eliminują niepotrzebny hałas. W skład kolekcji Toronto wchodzą m.in. ciekawe komody, eleganckie witryny z frontami z hartowanego szkła, a także wygodny stół i stoliki kawowe, a więc wszystko, co niezbędne do umeblowania pokoju dziennego. Abyśmy mogli cieszyć się ładnym i funkcjonalnym wnętrzem zarówno podczas spotkań ze znajomymi, jaki i w spokojne wieczory w domowym zaciszu.

źródło i zdjęcia: Meble Wójcik