Jak profesjonalnie stylizować wnętrza do zdjęć? Jesienna edycja kursu stylizacji CREATOR Wnętrza rusza już 14 listopada 2015 r. Zapisy trwają!

Nowatorska formuła kursu pozwala zdobyć szeroką wiedzę o stylizacji wnętrz - zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Wykłady, prezentacje multimedialne i ćwiczenia warsztatowe prowadzone są w taki sposób, aby maksimum korzyści odnieśli zarówno ci, którzy swoją przygodę ze stylizacją wnętrz dopiero zaczynają, jak i osoby, które pragną podnieść swoje kwalifikacje i poznać najnowsze wnętrzarskie trendy.

W ramach kursu można dodatkowo wziąć udział w różnorodnych warsztatach, np.: w warsztatach tworzenia lamp, zajęciach z florystką czy uznaną stylistką, oczywiście pod czujnym okiem profesjonalistów. Zajęcia odbywają się w różnych designerskich przestrzeniach.

Na zakończenie kursu uczestnicy przygotowują autorskie stylizacje planu zdjęciowego w określonym stylu, pracując zgodnie ze standardami sesji fotograficznych do najlepszych magazynów wnętrzarskich. Zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa - Przemysława Borysa - zostaną opublikowane przez patronów medialnych kursu.

Kurs stylizacji CREATOR Wnętrza odbywa się w Warszawie, w soboty i niedziele (daty spotkań: 14, 15, 28, 29 listopada i 12, 13 grudnia 2015), w godz.: 10-16. Zajęcia trwają 52 godziny lekcyjne.

Szczegółowy program kursu CREATOR Wnętrza na stronie organizatora: www.creator.net.pl. Dodatkowych informacji udziela Olga Kisiel-Konopka (olga@olgakk.pl, tel. 882 444 811).

Obejrzyj stylizacje wnętrz z poprzednich edycji kursu.

źródło i zdjęcie: CREATOR