Chętnie upichciłbyś coś razem ze znajomymi, ale twoja kuchnia nie bardzo się do tego nadaje? Zaproś ich do Kuchni Spotkań IKEA. To nowe miejsce w centrum Warszawy, gdzie możecie przyjść i spędzić miło czas na wspólnym gotowaniu i biesiadowaniu!

Kuchnia Spotkań IKEA jest otwarta dla wszystkich, dla których wspólne gotowanie i biesiadowanie to sposób na spędzanie czasu z bliskimi. W samym sercu Warszawy - u zbiegu Alej Jerozolimskich i Emilii Plater - już od 15 listopada 2015 r. IKEA da nam do dyspozycji dwie w pełni wyposażone kuchnie (dla 8 i dla 16 osób), wraz z jadalnią i miejscem do relaksu, a jedną nawet z bawialnią dla dzieci.

- Kuchnia Spotkań IKEA powstała, aby zachęcać do wspólnego spędzania czasu - mówi Małgorzata Jezierska, Specjalista ds. PR IKEA Retail w Polsce, pomydasłodawczyni projektu. - Naszą misją było stworzenie przestrzeni otwartej dla wszystkich, którzy chcą spotkać się z rodziną i przyjaciółmi przy wspólnym stole. Wierzymy, że jest to miejsce, które trwale zapisze się w pamięci odwiedzających je gości i będzie źródłem różnych inspiracji: od kulinarnych, aż po wnętrzarskie.

Podczas spotkania będziemy mieli okazję przekonać się, jak to jest gotować w funkcjonalnej, doskonale zaplanowanej kuchni i przestrzeni wokół niej. Będziemy mogli wszystko sprawdzić, wypróbować, podpatrzyć rozwiązania i pomysły, które przydadzą się w naszych domach.

- Projektując Kuchnię Spotkań IKEA, zależało nam na stworzeniu miejsca, które będzie prawdziwe i domowe – podkreśla Katarzyna Jaros-Puzio, dekorator i stylista IKEA Retail w Polsce. - W naszej Kuchni Spotkań można podejrzeć wiele sprytnych, niebanalnych rozwiązań, które pozwalają żyć wygodniej i oszczędzić czas.

Oczywiście głównym bohaterem Kuchni Spotkań IKEA są modułowe meble kuchenne METOD, ale znajdziemy tam też mnóstwo pomysłowych i wielofunkcyjnych mebli i akcesoriów, m.in. podstawkę na tablet RIMFORSA, wózek/barek na kółkach RÅSKOG, dzięki któremu zyskujemy dodatkową powierzchnię roboczą w kuchni, czy taboret ze schodkiem MÄSTERBY doskonały, kiedy chcemy zaprosić do gotowania dzieci lub sięgnąć na wyższą półkę.

Korzystanie z Kuchni Spotkań IKEA jest całkowicie bezpłatne, wystarczy przynieść ze sobą produkty spożywcze i przyrządzić z nich to, na co ma się ochotę. Trzeba tylko wcześniej się zapisać przez stronę internetową www.IKEA.pl/KuchniaSpotkan. Kuchnia będzie otwarta od 15 listopada, 7 dni w tygodniu, z wyjątkiem świąt, w godzinach 11:00-15:00 oraz 17:30-22:00. Zapisy ruszają 5 listopada! 

źródło: IKEA
zdjęcia: Agata Fijołek