Ci, którzy kiedykolwiek przyklejali fototapetę, wiedzą, że to nie takie proste. Duże naklejki na ścianę, drzwi, szafę czy lodówkę są równie efektowne, a nieporównanie łatwiejsze w montażu. Zresztą, nawet gdyby coś nie wyszło, to zawsze można ją zdjąć i przykleić jeszcze raz. Więc po co się stresować...

Tę wyjątkową łatwość montażu zawdzięczamy technologi kleju punktowego Easy Dot. Klej nie pokrywa całej powierzchni folii, lecz naniesiony jest małymi kropkami. To sprawia, że podczas naklejania nie pojawiają się pęcherzyki powietrza, zagniecenia czy nierówności, bo pomiędzy kropkami tworzą się kanały powietrza, a folia rozkłada się równomiernie na podłożu. Bez problemu więc nawet duże naklejki przykleimy sami. Gdyby coś nam nie wyszło za pierwszym razem, zawsze możemy poprawić. Można je bowiem odklejać i przyklejać wiele razy, nie ryzykując uszkodzenia samej naklejki, jak i podłoża. Nie ma więc obaw, że nie poradzimy sobie bez pomocy fachowców. 

Wielkoformatowa grafika na ścianie, drzwiach szafy, garderoby czy lodówki może zupełnie odmienić nasze wnętrze. Dzięki naklejkom wielokrotnego użytku będzie to łatwe jak nigdy dotąd. Wystarczy wybrać zdjęcie!

W sklepie Fotoboard.com.pl możemy wybierać z setek gotowych grafik albo wgrać własne zdjęcie. Sami też określamy wymiary naklejki. A gdy zamówiona przesyłka przyjdzie, pozostaje tylko przylepić ją w wybrane miejsce. Bez stresu, że coś się nie uda!

Naklejki z systemem Easy Dot można przyklejać praktycznie na dowolne powierzchnie: ściany, szyby, meble czy sprzęt AGD. Klej punktowy Easy Dot nadaje folii delikatną strukturę karbonu, która z biegiem czasu zniknie. Po paru tygodniach rozprowadzi się równomiernie po całej powierzchni, a naklejka stanie się idealnie płaska. Folia jest na tyle elastyczna, że można naklejać ją zarówno na idealnie płaskie, jak i na lekko zakrzywione powierzchnie.

Co ważne, cena naklejek wielokrotnego użytku jest porównywalna z ceną fototapety, a nie musimy płacić fachowcom za montaż. Nowy wygląd szafy czy kuchni jest więc w zasięgu ręki!

źródło i zdjęcia: Fotoboard.com.pl