Po raz czwarty już firma Kratki.pl zaprasza firmy zajmujące się montażem, instalacją i zabudową kominków do udziału w konkursie "Zachwyć realizacją kominka".

Akcja ma na celu zaprezentowanie oryginalnych pomysłów i kreatywnych rozwiązań przy instalacji wkładów kominkowych Kratki.pl.

Poprzednie edycje konkursu cieszyły się ogromną popularnością, więc organizatorzy z niecierpliwością czekają na tegoroczne zgłoszenia.

Zasady konkursu są proste - należy przesłać zdjęcie wykonanej przez siebie zabudowy wkładu kominkowego firmy Kratki.pl. Zgłoszenia oraz zdjęcia można zamieszczać przez stronę: www.galeria.kratki.pl/konkurs od 1 grudnia do 31 marca 2016 r.

Łączna pula nagród w konkursie "Zachwyć realizacją kominka" wynosi 25 000 zł. Dodatkowo partner medialny konkursu - kwartalnik "Świat Kominków" - ufundował nagrodę w postaci reklamy w wybranym przez zwycięzcę medium: "Świecie Kominków", "KominkiPRO" lub na portalu www.kominki.org.

Jeżeli uważasz, że zabudowa kominka, którą wykonałeś, potrafi zachwycić stylem i kunsztem wykończenia, koniecznie zgłoś się do konkursu.

Więcej informacji i regulamin konkursu na stronie www.kratki.pl/konkurs.

źródło i zdjęcie: Kratki.pl