Nowoczesna kuchnia to nie tylko atrakcyjne wyglądające i funkcjonalne meble i sprzęt AGD. Także niezbędne akcesoria kuchenne powinny być nie tylko praktyczne, lecz także podkreślać styl wnętrza.

Bez wątpienia elegancko będzie wyglądał zestaw należących do tej samej linii wzorniczej garnków, rondelków czy patelni, jak linia Royal firmy Galicja. Do tej nowoczesnej pod względem wzornictwa i funkcjonalności kolekcji dołączyły ostatnio garnki w trzech pojemnościach: 1,7 l, 2,5 l i 4,5 l.

Charakterystyczną cechą kolekcji Royal są czerwone elementy; ergonomiczne, powlekane silikonem rączki w patelniach i uchwyty w garnkach i szklanych pokrywkach. Czarna barwa naczyń i czerwone detale to bardzo efektowne połączenie, a estetyka, staranne wykończenie i wysokiej jakości materiały sprawiają, że garnki te są prawdziwą ozdobą kuchni. 

Patelnie i garnki Royal mają solidne grube ścianki i dna, których wewnętrzne powierzchnie pokryte są nieprzywieralną powłoką. Co ważne, można w nich gotować na wszystkich rodzajach kuchenek, również indukcyjnych.

Królewska linia Royal to propozycja do nowoczesnej kuchni, która podkreśli jej dynamiczny charakter. Dzięki takiej oprawie codzienne gotowanie zmieni się w prawdziwą sztukę tworzenia smakowitych potraw.

Do eleganckiej kolorystyki - czerni i czerwieni - z łatwością dobierzemy ładne pojemniki, sztućce, praktyczne miseczki czy inne użyteczne gadżety

Ceny garnków Royal:

garnek Royal 1,7 l - 67,64 zł,

garnek Royal 2,5 l - 79,94 zł,

garnek Royal 4,5 l - 95,93 zł.

źródło i zdjęcia: Galicja