Po relaksującej kąpieli czujemy się odmłodzeni. Masaż Kaldewei SkinTouch sprawia zaś, że także wyglądamy młodziej. Ten niezwykły efekt kosmetyczny zawdzięczamy naturalnej mocy tlenu.

Masaż Kaldewei SkinTouch działa jak naturalne źródło młodości. Już po jednej kąpieli skóra robi się miększa, gładsza i młodziej wygląda. Tak spektakularny efekt to zasługa transportowanego przez wodę tlenu.

System Kaldewei SkinTouch wykorzystuje rewitalizujące działanie cząsteczek czystego tlenu, by relaksującą kąpiel przemienić w zabieg odmładzający. Mikroskopijne pęcherzyki powietrza (nawet 100-krotnie mniejsze niż stosowane w konwencjonalnych systemach masażu) rozchodzą się w wodzie, a zawarty w nich tlen odmładza i rewitalizuje nasze ciało. Masaż dokładnie oczyszcza głębsze warstwy skóry, pobudza krążenie krwi i stymuluje produkcję nowych komórek naskórka. Nawet bez stosowania kosmetycznych dodatków do kąpieli skóra staje się gładsza, a zmarszczki i nierówności są zauważalnie mniejsze.

Mikroskopijne bąbelki powietrza przypominają lekko musujący płyn do kąpieli, który rozchodząc się w wodzie, delikatnie otula i pieści całe ciało. Uczucie wyjątkowej miękkości oraz głębokiego odświeżenia utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Dzięki innowacyjnemu systemowi masażu Skin Touch kąpiel zmienia się w wyjątkowy rytuał. Tym bardziej, że 

Intensywnie napowietrzająca strumień wody dysza do masażu jest niewielkich rozmiarów, a w system Skin Touch można wyposażyć wszystkie wanny Kaldewei z serii Avantgarde i Ambiente.

Dysza do masażu pracuje bardzo cicho, pozwalając na głęboki relaks podczas kąpieli. Poza poza podstawową wersją dostępny jest także system Skin Touch emotion zawierający dodatkowo halogen ze zmienna barwą światła do chromoterapii. Ta połączona moc tlenu i koloru to fantastyczna kuracja odmładzająca i upiększająca, którą możemy zastosować w domowym zaciszu!

źródło i zdjęcia: Kaldewei