Pudełko chusteczek higienicznych zwykle mamy gdzieś w zasięgu wzroku. Nie zaszkodzi więc, aby fajnie wyglądało. Dlatego Velvet proponuje nam właśnie nowe opakowania Velvet Style - w kształcie kostki. Co powiecie na takie wzory?

W lutym 2016 roku polska firma Velvet Care wprowadza nowe opakowania chusteczek uniwersalnych Velvet Style w kształcie kostek. W serii jest 6 oryginalnych wzorów graficznych, tak aby coś dla siebie znaleźli i duzi, i mali, a także by pudełka z wdziękiem wpisały się we wnętrza urządzone w różnych stylach.

Faworytem najmłodszych będzie bez wątpienia pudełko z kotkami, wiosenny wzór z tulipanami ucieszy nie tylko tradycjonalistów, a hipnotyczne op-artowskie wzory spodobają się fanom minimalizmu. Po wzory orientalne chętnie sięgną osoby zainteresowane kulturą wschodu.

Kolejną nowością w opakowaniach Velvet Style jest zróżnicowana grafika na bokach pudełeczek - z każdej strony są nieco inne. Takie jak zawsze jest natomiast to co w środku - chusteczki Velvet niezmiennie miękkie, delikatne i praktyczne. Warto mieć je zawsze pod ręką.

Ze względu na format kostki nowe chusteczki Velvet Style zajmują niewiele miejsca, więc zmieszczą się na każdym biurku, małym stoliku nocnym czy stole kuchennym.

Za pudełko chusteczek uniwersalnych Velvet Style (70 sztuk, 2 warstwy) zapłacimy około 3,5 zł.

źródło i zdjęcia: Velvet Care