Bogata oferta deweloperów, porady ekspertów i dodatkowo możliwość wygrania atrakcyjnych nagród - poszukiwanie nowego mieszkania jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Wszystko za sprawą Targów Mieszkań i Domów, które odbędą się 20 i 21 lutego 2016 r. w hali EXPO XXI w Warszawie.

Patronat Czas na WnętrzePoszukiwanie własnego "M" to często konieczność zmierzenia się z ogromem informacji i śledzenia nowinek nie tylko na rynku nieruchomości, ale też np. na rynku finansowym. Najlepszym sposobem na uporządkowanie tej wiedzy i uzyskania informacji z pierwszej ręki jest odwiedzenie Targów Mieszkań i Domów, które odbędą się w 20 i 21 lutego w godz. 10-17 w EXPO XXI w Warszawie.

Organizator Targów - firma Nowy Adres SA - oprócz bogatej oferty deweloperskiej udostępni zwiedzającym także strefę seminariów i porad. Tam do ich dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i projektowania wnętrz, którzy pomogą przebrnąć przez trudny i wymagający podejmowania wielu decyzji proces kupna mieszkania.

Organizatorzy przygotowali także o dodatkowe atrakcje. Będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać bardzo atrakcyjne nagrody, m.in. samochody na weekend z pełnym bakiem: Jeepa Renegade od Viggen Auto Autoryzowanego Dealera Marki JEEP w Warszawie oraz Seata Leon od SEAT Euromotor, jedynego autoryzowanego dealera Seat w Krakowie. Poza tym w puli nagród są także: voucher na zakupy o wartości 3000 zł do realizacji w BoConcept w Warszawie, obraz "Danger" ufundowany przez BoConcept we Wrocławiu, vouchery na rejs do Szwecji ufundowane przez Stena Line, voucher na warsztaty z renowacji, stylizacji i malowania mebli do realizacji w "with love to design" i karty rabatowe Home Profit.

- Zależy nam na tym, aby osoby odwiedzające targi otrzymały najlepszą i najbardziej kompleksowa ofertę dotycząca rynku nieruchomości. Wiemy jednak, że wizyta na targach to także czas spędzony z rodziną, dlatego chcemy proponować udział w dodatkowych aktywnościach, takich jak konkurs z ciekawymi nagrodami czy strefa zabaw dla dzieci - mówi Grzegorz Zieliński, dyrektor działu targów Nowy Adres SA.

Partnerami wydarzenia są RWE, Nexity Polska, Strefa Wnętrza Leroy Merlin i 19.Dzielnica. Organizatorzy przygotowali udogodnienia dla rodzin, m.in. bilet rodzinny w cenie 15 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Rodzice będą mogli zostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanych animatorek na specjalnie przygotowanym placu zabaw.

Bilety w kasach będą kosztowały 10 i 25 zł, już w sprzedaży są e-bilety w cenie 7 zł na stronie www.mieszkaniowi.pl.

Targi Mieszkań i Domów
sobota i niedziela - 20-21 lutego 2016 r
godz. 10-17
EXPO XXI w Warszawie (ul. Prądzyńskiego 12/14).

źródło i zdjęcia: Nowy Adres SA