Miska toaletowa bez kołnierza, bez obrzeża, bez rantu? To możliwe dzięki technologii Rimfree, zastosowanej w produktach marki KOŁO. Co kryje się pod tym pojęciem?

Opatentowana przez KOŁO technologia Rimfree® wykorzystuje nowoczesne rozwiązania, aby zapewnić najwyższy poziom higieny nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Nazwa Rimfree® to połączenie dwóch angielskich słów - "rim", czyli kołnierz, obrzeże oraz "free" - wolny od. Ponieważ miski KOŁO są bezkołnierzowe, pozbawione rantów. Technologia Rimfree® to znacznie więcej niż nowocześnie wyglądająca, uproszczona forma ceramiki łazienkowej. To przede wszystkim łatwość w utrzymaniu higieny i nowoczesne standardy.

Sekret technologii Rimfree® tkwi w szczególnym ukształtowaniu misy WC. Woda dostaje się do niej ze specjalnie zaprojektowanej dyszy, a następnie jest precyzyjnie rozprowadzana po całym wnętrzu ceramiki. Dzięki takiemu rozwiązaniu woda nie wylewa się z misy przy spłukiwaniu, lecz spływa po jej ściankach, zapewniając czystość i higienę.

System spłukujący dokładnie obmywa całą misę, pozostawiając ją idealnie czystą. Poza tym całe wnętrze miski WC jest łatwo dostępne, przez co utrzymanie czystości jest bardzo proste. Brud nie zbiera się w niepotrzebnych zakamarkach i pod rantami, które trudno wyczyścić. Brak kołnierza, to brak bakterii i brudu, przez co miska zawsze wygląda czysto i estetycznie.

Co więcej, rozwiązanie bezkołnierzowe jest przyjazne dla środowiska naturalnego. Dzięki technologii Rimfree® możemy zapomnieć o używaniu silnych detergentów. Do utrzymania higieny wystarczy delikatne przetarcie muszli. Miski WC Rimfree® dostosowane są do spłukiwania 2/4 l wody, co znacznie ogranicza jej zużycie.

W produktach marki KOŁO technologia Rimfree® staje się standardem, który wyróżnia markę na tle konkurencji. Miski bezkołnierzowe dostępne są w seriach KOŁO Life!, Traffic, Style, Nova Pro, Nova Pro bez barier, 4U, iCon, iCon XS, Renova nr 1, Renova nr 1 Plan.

źródło i zdjęcia: KOŁO