Pamiętacie wyliczankę "Tu sroczka kaszkę ważyła"? Skrzydlaci przyjaciele przysiedli na gałązce i tylko czekają na to, by z nimi głośno wyliczać! Wiosenna kolekcja dodatków do pokoi dziecięcych marki Yosoy - "Ptaszki" - wprawi w dobry humor nawet ponuraka!

Subtelne i kolorowe motywy Ptaszków idealnie sprawdzą się w pokoiku noworodka, małej dziewczynki, a także nastolatki. Uniwersalność tej kolekcji daje nam ogromną swobodę w tworzeniu aranżacji dziecięcego pokoju, bez ryzyka stylistycznej wpadki. To dlatego, że nie tylko wszystkie elementy kolekcji pasują do siebie, lecz także potrafią doskonale się wpisać we wnętrza w różnych stylach i kolorach.

W kolekcji Ptaszki znajdziemy dwustronną poduszkę (jednej strony kolorowe ptaszki na gałązkach, a z drugiej białe groszki na turkusowym tle), lampę stołową z abażurem w ptaszki i dwa tkane kocyki (różowy i miętowy).

Każdy z tych przedmiotów zaprojektowano tak, aby nie tylko podobał się najmłodszym, lecz także aby był w pełni bezpieczny i funkcjonalny. I tak poduszka wypełniona jest wyjątkowo miękkim i sprężystym, antyalergicznym wsadem (kulka silikonowa) i można ją prać w temperaturze 30C. 

Lampę z kolekcji Ptaszki będzie niezastąpiona przy wieczornym czytaniu bajek. Podstawę wytoczono z bukowego drewna i pomalowano na kolor satynowej bieli. Biały tekstylny abażur z motywem przewodnim kolekcji subtelnie rozprasza światło. Można kupić go także oddzielnie.

Uzupełnieniem kolekcji Ptaszki są 2 tkane z bawełnianej przędzy kocyki w kolorach różowym i miętowym. Uwagę zwracają piękne sploty: warkocz i palemka. Dzięki nietypowym jak na kocyki dziecięce wymiarom - 100 x 100 cm - sprawdzą się nie tylko w wyprawce dla noworodka.

źródło i zdjęcia: Yosoy