Z początkiem kwietnia 2016 r. wchodzi w życie nowy katalog mebli łazienkowych Antado. Jakie znajdziemy w nim nowości?

Oprócz nowości produktowych - nowych kolekcji mebli, propozycji wykończeń oraz szerszej oferty umywalek ceramicznych, wraz z publikacją nowego katalogu Antado skraca też terminy dostaw produktów. Nowa opcja Dostawy Przyspieszonej gwarantuje, że na meble z większości topowych serii będziemy czekać nie dłużej niż dwa tygodnie.

Poza tym w 2 flagowych kolekcjach Antado, Spektra i Variete, pojawiły się szafki podumywalkowe o nowych wymiarach: 65, 75 i 85 cm (z jedną i dwiema szufladami) proponowane z ceramicznymi umywalkami. Dotychczas obie serie dostępne były wyłącznie z umywalkami z dolomitu. Nowe umywalki mają klasyczną meblową formę z charakterystyczną głęboką misą. Szafki Spektra i Variete z ceramicznymi umywalkami są osobną pozycją w katalogu i noszą nazwy: Spektra Ceramic i Variete Ceramic.

Ceramiczne umywalki wzbogaciły również kolekcję Pacific. Teraz w szafkach 60 cm (z drzwiami) i 80 cm (z dwojgiem drzwi) można zastosować umywalki wykonane z dolomitu lub właśnie z ceramiki. W obu przypadkach są to umywalki klasyczne w formie, z szerokimi wygodnymi rantami i głęboką misą.

Zmianą w kolekcji Pacific jest także nowe, jednolite wykończenie - z frontów zniknęła srebrna fala i obecnie meble proponowane są w kolorze białym (MDF foliowany na wysoki połysk). Srebrnym akcentem pozostaje lustrzana wstawka, która podkreśla geometryczną bryłę mebla i błyszczące, chromowane uchwyty wpuszczane we front.

Biel zagościła także w kolekcji Ritorno. W nowej kolorystyce stylowe meble wyglądają delikatnie i romantycznie. Wrażenie to potęgują ażurowe uchwyty oraz stylizowane zawiasy. Nowością w kolekcji jest również blat w odcieniu grafitu, zaprojektowany specjalnie do białych szafek.

Całkiem nową pozycją w katalogu jest seria mebli łazienkowych Meva, która stylistycznie nawiązuje do klasycznych kolekcji Antado. Szafki z motywem fali na frontach łączą tradycyjną formę ze współczesnymi elementami (punktowe uchwyty, chromowane nóżki). Pojemne, funkcjonalne meble wyposażone w system cichego domykania dostępne są w dwóch szerokościach: 65 i 80 cm.

Nowy katalog mebli łazienkowych Antado 2016 można obejrzeć na stronie www.antado.com.pl.

źródło i zdjęcia: Coram Poland (dystrybutor Antado)