Lubisz nowoczesne wnętrza, ale niekoniecznie minimalistyczne, geometryczne formy? Meble Diuna powinny idealnie trafić w Twój gust!

Najnowsza propozycja marki Mebin - meble Diuna - są proste w wyrazie, eleganckie i jednocześnie bardzo subtelne. To zasługa ich miękkiej, kojarzącej się z falą linii, która wnosi do wnętrza łagodność i delikatność. Ten efekt podkreśla kolorystyka mebli - okleiny frontów z litego drewna w wybarwieniu venge i lakierowane czarne wstawki.

Mimo nawiązującej nieco do klasyki łagodności form meble Diuna są na wskroś nowoczesne - w przeszklonych bryłach nie zabrakło dekoracyjnego i praktycznego podświetlenia LED z włącznikiem dotykowym, a drzwi i szuflady szafek, witryn i komód mają wygodny system otwierania push.

Duży wybór elementów kolekcji sprawia, że meble Diuna będą znakomitą propozycją nie tylko do salonu czy pokoju dziennego, lecz także do gabinetu. W kolekcji znajdują się między innymi witryny i witrynki, komody, szafki, regał i narożny barek obrotowy. Z powodzeniem urządzimy także kącik telewizyjny - wśród mebli Diuna są 2 warianty szafek oraz paneli TV. Na uwagę zasługuje także piękne biurko, które wraz z kilkoma elementami: podwójną wysoką witryną ze szkłem, komodą i niskim stolikiem z pufami nadaje się idealnie do umeblowania reprezentacyjnego gabinetu czy kancelarii.

Także stoły z kolekcji Diuna można dobrać do każdego pomieszczenia – w dużym salonie lub jadalni sprawdzi się klasyczny, rozkładany (130-218 cm), natomiast do pokoi dziennych o mniejszej powierzchni idealny będzie ławostół z podnoszonym i rozsuwanym blatem.

źródło i zdjęcie: Mebin