Podłoga przestała ci pasować? Możesz zmienić jej kolor, nie zmieniając samej podłogi! Nowa farba Renowacja V33 Podłogi drewniane & Schody została stworzona właśnie z myślą o takich sytuacjach.

Kolejny raz odkładasz renowację podłogi na "za rok"? Nic dziwnego, bo cyklinowanie parkietu lub, co gorsza, zrywanie i układanie nowego jest bardzo uciążliwe - kurz, bałagan, a przede wszystkim z spore koszty są nieuniknione. Z drugiej jednak strony każda drewniana podłoga i panele po pewnym czasie wymagają renowacji, bo albo są podniszczone, albo nie pasują już do nowej aranżacji mieszkania.

Co zatem zrobić, jeśli nie dysponujemy dużym budżetem, mamy mało czasu, a nasza drewniana podłoga domaga się odświeżenia? Ratunkiem w takiej sytuacji okazuje się nowa linia farb renowacyjnych V33 przeznaczona do podłóg i schodów, bo malowanie to szybki i tani sposób na diametralną metamorfozę wnętrza. 

Drewniany parkiet i boazeria w sypialni Malowany parkiet i boazeria w sypialni
Przemalowanie drewnianej podłogi i boazerii całkowicie zmieniło klimat sypialni

Co ważne, można nimi malować nie tylko podłogi drewniane pokryte lakierem, ale również panele. Dzięki specjalnej formule nowej farby V33 nie ma konieczności usuwania starej powłoki ani stosowania warstwy podkładowej. Przed nałożeniem nowej farby wystarczy jedynie lekko zmatowić powierzchnię, usunąć zabrudzenia i tłuszcz.

Samo malowanie też nie sprawi kłopotu, bo znakomita rozlewność farby Renowacja Podłogi Drewniane & Schody zapewnia równe i dokładne krycie, a mimo to farba nie kapie z pionowych płaszczyzn, takich jak listwy przyścienne czy podstopnice. Pomalowana farbą renowacyjną V33 drewniana podłoga uzyskuje eleganckie, satynowe wykończenie. Po nałożeniu 2 warstw i pozostawieniu do całkowitego wyschnięcia (12 h) powierzchnia podłogi zyskuje znakomite walory użytkowe. Powłoka nie łuszczy się, jest odporna na uderzenia i ścieranie oraz łatwo się czyści przy użyciu standardowych detergentów.

Farba do renowacji podłóg i schodów jest dostępna w 8 kolorach: białym, biały pieprz, rafia, szary marengo, ziemia Afryki, ciemny grafit, tytan i terakota. To uzupełnienie serii produktów umożliwiających tanią metamorfozę wnętrz, bo V33 oferuje także farby renowacyjne do mebli kuchennych i łazienkowych, płytek ceramicznych (ściennych i podłogowych), urządzeń metalowych, takich jak grzejniki i kaloryfery oraz sprzętu AGD. Wszystkie serie mają spójną gamę kolorystyczną. Farba Renowacja Podłogi drewniane & schody dostępna jest w opakowaniach o poj. 2 l - w cenie 128 zł, i 750 ml - za 85 zł. 

źródło i zdjęcia: V33