Minimalizm i otwarte przestrzenie zagościły w naszych domach na dobre, ale nawet w najbardziej nowoczesnym wnętrzu trudno obyć się bez drzwi wewnętrznych. Te z linii Hernan wpisują się w taki klimat znakomicie...

Wciąż aktualnym trendem we wzornictwie jest dążenie do zachowania prostoty. Nurt ten nie ominął także drzwi wewnętrznych. Modne stały się minimalistyczne, graficzne zdobienia, a nawet całkiem gładkie i jednolite powierzchnie skrzydeł. Zwłaszcza że zastosowanie drzwi bezprzylgowych pozwala na zlicowanie skrzydła ze ścianą, co wygląda nowocześnie i estetycznie.

Dokładnie taki efekt pozwalają uzyskać drzwi wewnętrzne Hernan dostępne w salonach RuckZuck. Co ciekawe, na całkowicie gładkim skrzydle zamontowano wieszak. Dzięki temu drzwi zyskały dodatkową funkcję, można na nich zawiesić płaszcz, szlafrok czy ręcznik.

Skrzydła drzwiowe Hernan powstały w ramach współpracy marki RuckZuck z młodymi projektantami z polskich uczelni artystycznych. Autorem projektu jest Kamil Podolak. Drzwi są dostępne w sześciu dekorach.

źródło i zdjęcie: RuckZuck