Lato to czas kolorowych kwiatów i dojrzałych, pachnących owoców. Villeroy & Boch proponuje więc ozdobione nimi akcesoria kuchenne. Prawda, że śliczne?

Kwiatowo-owocowe dekory znane z bestselerowych kolekcji porcelany tej marki uprzyjemnią nam tego lata także przygotowywanie posiłków. Villeroy & Boch rozszerza kolekcję naczyń i akcesoriów o pojemniki na kuchenne przybory, takie jak szpatułki, łyżki i noże, emaliowane durszlaki w dwóch rozmiarach (S oraz XL), a także żaroodporne naczynia.

Pojemniki i durszlaki ozdobione są kwiatowo-owocowymi dekorami z kolekcji French Garden, Petite Fleur, Mariefleur oraz Artesano Provençal. Durszlaki przydadzą się przy odcedzaniu makaronu, ryżu, myciu warzyw i owoców, a w przerwie między gotowaniem mogą również posłużyć jako dekoracyjne miski na sezonowe przysmaki.

Naczynie żaroodporne Villeroy & BochZa to na wszelkie zapiekanki, tarty i lazanie czekają nowe żaroodporne naczynia z wzorami French Garden, Mariefleur i Artesano Provençal. Naczynia dostępne są w wersji okrągłej i prostokątnej w dwóch rozmiarach - oprócz duszenia, smażenia, pieczenia, podgrzewania, chłodzenia i zamrażania, mogą również służyć do serwowania!

Nowe naczynia i akcesoria kuchenne Villeroy & Boch to udany mariaż estetyki i wygody. Ceramiczne naczynia są odporne na zarysowania, odpowiednie do mycia w zmywarce i oczywiście odporne na działanie produktów spożywczych, a dodatkowo poszczególne formy można układać jedną na drugiej, oszczędzając miejsce w kuchni.

źródło i zdjęcia: Villeroy & Boch