Marynistyczne kolory i wzory są motywem przewodnim w kolekcji All Tastes of Summer marki à Tab. Przy współpracy z cenionymi producentami, takimi jak Koziol, Maxwell & Williams czy Zak! Designs udało się stworzyć zestawienie hitów sezonu, które poza swoją funkcjonalnością zachwycają również stylem.

Wspomnienia letnich chwil spędzonych nad morzem przeniesione na projekty kuchennych dodatków sprawiają, że nawet wyciskacz do cytryny przyjmuje formę klasycznej łódki z papieru. Przy gotowaniu swoją pomocą chętnie posłuży dzielny marynarz, który przytrzyma łyżkę niczym wiosło. Kotwica zarzucona na dno garnka zabezpieczy jajka przed popękaniem podczas gotowania, a wyciągnięcie ich z gorącej wody jednym ruchem zrobi wrażenie na każdym wilku morskim.

Kubek ze słomkąPrzydatne podczas posiłków spożywanych na świeżym powietrzu okażą się nietłukące się naczynia oraz pojemniki na żywność i napoje. Butelka Soda występująca w energetycznych kolorach jest odporna na odbarwienia i pochłanianie zapachów. Dodatkowo wyposażona jest w słomkę zabezpieczoną przed wypadaniem, przez co produkt staje się przyjazny najmłodszym użytkownikom.

Lato kochamy również za swobodę, jaką nam daje - długa lista świeżych warzyw i owoców stwarza nieskończone możliwości kulinarne. à Tab, ceniąc zamiłowanie do gotowania, przedstawia swoje autorskie przepisy, które wykorzystują najsmaczniejsze skarby lata.

Poza przygotowaniem potrawy warto zadbać o jej efektowne podanie. Przydadzą się naczynia utrzymane w stylu morskim, które stanowić będą gustowną oprawę domowego dania. Dzięki odpowiednim akcentom w swojej kuchni i jadalni, każdy kucharz, niczym żeglarz, może zostać marzycielem i realistą w jednej osobie.

Pełną kolekcję letnią All Tastes of Summer znajdziecie we wszystkich salonach à Tab oraz w sklepie online a-tab.com.pl. 

źródło i zdjęcia: à Tab