Oczyszczacz powietrza AC3256 marki Philips skutecznie odfiltrowuje nawet niezwykle drobne cząsteczki, często występujące alergeny, bakterie i wirusy, zapewniając zdrowsze i czystsze powietrze. Najlepszy w swojej klasie czujnik AeraSense na bieżąco informuje nas o poziomie zanieczyszczeń.

Raporty na temat czystości powietrza w polskich miastach nie budzą optymizmu. Niestety na jakość powietrza na zewnątrz nie mamy wielkiego wpływu. Możemy za to zadbać o powietrze we własnym domu. Oczyszczacz powietrza usunie czynniki, które mogą być szkodliwe dla zdrowia i złagodzi objawy chorób dróg oddechowych.

Nowy oczyszczacz powietrza AC3256 marki Philips nie stosuje żadnych środków chemicznych i nie emituje ozonu ani szkodliwych dla zdrowia związków organicznych. Technologia VitaShield IPS i bardzo gruby filtr NanoProtect zwiększają ilość dostarczanego czystego powietrza oraz skutecznie eliminują znajdujące się w powietrzu zanieczyszczenia: drobne cząsteczki o wielkości zaledwie 20 nanometrów (czyli 0,000002 cm), usuwając do 99,9% cząsteczek PM2,51, gazów, bakterii, wirusów, pyłków, kurzu, roztoczy i sierści. Zapewnia też skuteczna ochronę przed lotnymi związkami organicznymi i nieprzyjemnymi zapachami.

Porównywana z profesjonalnymi czujnikami zaawansowana technologia AeraSense zapewnia czystsze powietrze i nawet do 8 razy zmniejsza prawdopodobieństwo błędu wskazania bezpiecznego poziomu jakości powietrza, dając nam pewność, że powietrze jest zdrowsze.

W związku z rosnącym problemem alergii u dzieci i osób dorosłych oczyszczacz powietrza Philips jest zaprojektowany z myślą o jeszcze skuteczniejszym usuwaniu typowych alergenów. Specjalnie zaprogramowany tryb antyalergenowy jest bardziej czuły na alergeny unoszące się w powietrzu, takie jak pyłki, kurz czy złuszczony naskórek zwierząt, i skutecznie je usuwa. Z oczyszczaczem AC3256 masz pewność, że powietrze w pomieszczeniu będzie zawsze czystsze i zdrowsze.

Numeryczny wskaźnik liczby cząsteczek PM2,5 oraz 4-stopniowy pierścień kolorów na bieżąco informują o jakości powietrza w pomieszczeniu. Dzięki technologii Aerasense okres eksploatacji filtra jest dokładnie określany na podstawie poziomu zanieczyszczenia i przepływu powietrza oraz czasu działania urządzenia. Dla bezpieczeństwa czujnik Healthy air protect natychmiast informuje o konieczności wymiany filtra. Jeśli w odpowiednim czasie tego nie zrobimy, urządzenie przestanie działać, ponieważ filtr nie będzie skuteczny.

Dodatkowym atutem urządzenia jest funkcja blokady rodzicielskiej, po włączeniu której wszystkie inne przyciski nie są aktywne, aby dzieci nie mogły samodzielnie zmienić ustawień.

Oczyszczacz powietrza AC3256 wyposażony jest w 2 filtry wymienne:

  • filtr NanoProtect S3: FY3433, 
  • filtr NanoProtect AC: FY3432.

Rekomendowana cena oczyszczacza wynosi 2019 zł, można go kupić w sklepach EuroAGD i euro.com.pl.

źródło i zdjęcia: Philips