Metalowe łóżka kojarzą ci się z romantyczną sypialnią nastolatki? Te z finezyjnie giętymi elementami z pewnością sprawdzą się w niej doskonale, ale w kolekcji jednoosobowych metalowych łóżek firmy Artbed znajdziemy też meble znacznie oszczędniejsze w formie - klasyczne, nowoczesne a nawet industrialne.

Łóżka Ivo, Simply czy Loft są proste w formie, a dzięki perfekcyjnemu wykonaniu także solidne i trwałe. Podwójny klinowo-śrubowy system łączenia elementów daje nam pewność, że łóżko nie zacznie z czasem chwiać się i skrzypieć. Produkcja odbywa się w 100% na terenie Polski, a producent daje na nie 5-letnią gwarancję.

Łóżko metalowe Simply 2 z dwoma szczytami
Łóżko metalowe w nowoczesnym stylu - Simply 2 z dwoma szczytami

Metalowe łóżka Artbed dostępne są we wszystkich typowych rozmiarach, a na specjalne zamówienie - także w nietypowych, z jednym lub z dwoma szczytami. Do wyboru mamy 15 kolorów, matowych, półmatowych, metalicznych i patynowanych. Próbnik można zamówić bezpłatnie, a jeśli żaden z proponowanych kolorów nam nie przypasuje, możemy zamówić łóżko w dowolnym kolorze z palety RAL. Wszystkie elementy są lakierowane proszkowo (bez rozpuszczalników i metali ciężkich), więc powłoka jest estetyczna i trwała.

Firma Artbed oferuje również firmową dostawę, w ramach której pracownicy wniosą i fachowo zmontują zamówione łóżka. Usługa dostępna jest na terenie całego kraju, a jeśli zamówimy łóżko w zestawie ze stelażem i materacem - bezpłatna! Ceny łóżek już od 670 zł.

źródło i zdjęcia: Artbed