Tak, jak zmienia się kolor liści drzew, tak zmienia się nasz kulinarny repertuar i sezonowy wystrój naszej kuchni. Home & You tej jesieni proponuje kuchenne tekstylia i akcesoria z motywami prosto z lasu.

Brąz, pomarańcz i żółcień jak co roku będą wiodącymi kolorami jesieni, ale nie musimy przecież rezygnować z innych barw. W tym sezonie nie może zabraknąć również pasteli. W jesiennej kolekcji Home & You znajdziemy mnóstwo kuchennych tekstyliów i drobnych akcesoriów, takich jak ściereczki czy pojemniki na produkty spożywcze, w takiej kolorystyce, zwłaszcza inspirowanych leśnymi motywami.

- W zależności od tego, w jak urządzona jest Twoja kuchnia, postaw na dodatki jednokolorowe lub wzorzyste i wesołe. Jeśli w kuchni i tak dużo się dzieje, najbezpieczniej będzie dobrać gładkie pastelowe dodatki. Można je łączyć z szarościami i naturalnym drewnem - radzi Hanna Maruta, główny stylista marki Home & You. - Natomiast, jeśli aranżacja Twojej kuchni jest raczej neutralna, możesz pozwolić sobie na większą różnorodność faktur i wzorów. Proponujemy motywy kolorowych liści, drzew oraz leśnej zwierzyny - sówek, lisów, ptaków i wiewiórek. Znajdziesz je nie tylko na ceramice, lecz również na tekstyliach.

Kubek Owly - 23 złFartuchy, obrusy, bieżniki i poduszki na krzesła ozdobione motywem jesiennych liści czy leśnych zwierząt nie pozwolą, by do Twojego domu zakradła się jesienna szaruga. A na jesienną chandrę niezawodnym lekarstwem będzie gorąca owocowa herbata lub aromatyczna kawa, najlepiej podana w kubku-sowie. A na wypadek gwałtownego załamania pogody warto mieć w kuchennej szafce specjalny środek - pojemnik-sowę pełen domowych ciasteczek albo ulubionych cukierków.

Wybierając jesienne dodatki do swojej kuchni, kieruj się przede wszystkim tym, co wprawia Cie w dobry humor. To on bowiem jest receptą na najpiękniejszą polską złotą jesień.

źródło i zdjęcia: Home & You