Pracuje się lepiej, kiedy ma się dobre narzędzia. To samo dotyczy sprzątania, dlatego Jan Niezbędny proponuje nowe ściereczki - uniwersalną bambusową i specjalistyczną do stali nierdzewnej. W czym mogą nam pomóc?

Jedna z ostatnich nowości marki Jan niezbędny jest magiczna ściereczka bambusowa. Wykonana jest w 95% z ekologicznych włókien bambusowych o naturalnych właściwościach antybakteryjnych. Można nią czyścić różne powierzchnie, na mokro, nawet bez detergentów, bo dzięki swej przestrzennej strukturze świetnie usuwa tłusty, kuchenny brud. Bambusowa ściereczka bardzo dobrze zatrzymuje też kurz, więc świetnie sprawdzi się również przy odkurzaniu mebli na sucho.

Bambusowa ściereczka jest gruba i chłonna, a do tego wyjątkowo trwała, można więc ją prać, i to wielokrotnie. Dostępna jest w 3 wyrazistych kolorach, za jedną zapłacimy 7,60 zł.

Kolejną nową propozycją Jana Niezbędnego jest ściereczka do stali nierdzewnej. Mikrofibra pokryta specjalną warstwą plastyczną czyści powierzchnie stalowe, gładkie i szczotkowane. Zwilżona wodą świetnie usuwa tłusty brud, kamień i osady. Na sucho poleruje stalowe powierzchnie do połysku. Tak więc na błysk wyczyścimy nią okap, piekarnik, lodówkę czy czajnik. Cena - 6,60 zł.

źródło i zdjęcia: Jan Niezbędny