Mięta, krem, szary i taupe to kolory bardzo ostatnio modne we wnętrzach. Dlatego w takiej pastelowej palecie utrzymana jest najnowsza kolekcja akcesoriów kuchennych marki Galicja - Molly. 

Ściany, tkaniny, a nawet drobne dodatki w tych kolorach wnoszą do kuchni powiew świeżości. I ładnie harmonizują z meblami w wybarwieniu dębu lub orzecha. Miętowy - delikatny kolor powstały z połączenia bieli, błękitu, morskiego i seledynu świetnie prezentuje się na przedmiotach codziennego użytku: miskach, miseczkach, suszarkach, ociekaczach do sztućców, koszykach i chlebakach.

Spokojne beże, kremy i szarości cenimy za elegancję i uniwersalność - pasują do każdego stylu, zestawione z mocnymi barwami, na przykład: burgundem, granatem, fioletem lub zielenią efektownie podkreślają głębię barwy i tworzą ciekawą grę kontrastów. Zamiast popularnego ciepłego beżu czy chłodnej szarości możemy postawić na całą gamę odcieni pomiędzy brązem a szarością, czy oryginalny kolor taupe.  W kolekcji Molly znajdziemy atrakcyjne drobiazgi kuchenne także w tym modnym kolorze.

Wykonane z dobrej jakości tworzywa akcesoria kuchenne Molly są nie tylko funkcjonalne, lecz także dekoracyjne. Kilka praktycznych sprzętów i gadżetów w nowym kolorze ustawionych w widocznym miejscu może całkiem odnienić wystrój kuchni. Ale nie tylko o kolor tu chodzi - równie ważne są materiał i forma oraz związana z nimi funkcjonalność.

Trudno nie docenić przedmiotów wykonanych z trwałego tworzywa lub silikonu. Są to materiały higieniczne i bezpieczne - doskonale znoszą wysokie i niskie temperatury, są niepodatne na uszkodzenia mechaniczne i estetyczne. Suszarki do naczyń, ociekacze na sztućce, deski do krojenia czy pojemniki na chleb z lekkiego kolorowego tworzywa są łatwe w utrzymaniu czystości i nie pochłaniają zapachów. Z kolei silikonowe łopatki, pędzelki oraz uchwyty są niezastąpione podczas każdej kuchennej czynności.

Kolekcji Molly to praktyczne akcesoria kuchenne w kilku wzorach, rozmiarach i kolorach, w tym: 3 rodzaje suszarek do naczyń, ociekacze na sztućce i chlebaki w nowoczesnym, opływowym kształcie. Uzupełnia ją kolekcja 5 misek o pojemnościach od 0,5 do 5 l, dostępnych w każdym z wymienionych kolorów.

źródło i zdjęcia: Galicja