To dobra wiadomość nie tylko dla naszych tabletowych Czytelników - od listopadowego numeru "Czas na Wnętrze" jest dostępny w nowej aplikacji!

Aplikacja mobilna Czas na Wnętrze
Pobierz aplikację CnW z AppStore Pobierz aplikację CnW - GooglePlay

Statystyki mówią nam, że coraz chętniej czytacie nasz magazyn na tabletach, dlatego przygotowaliśmy nową aplikację, dzięki której lektura "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej będzie jeszcze przyjemniejsza i wygodniejsza. Ale na tym nie koniec nowości!

Do tej pory na telefonach nasze czasopismo mogliście wyświetlać tylko w wersji pdf, co było raczej niewygodne i mało użyteczne. Obecnie - dzięki temu, że aplikacja jest w pełni responsywna, tzn. dostosowuje swój wygląd do ekranu, na którym jest przeglądana - niezależnie od tego, czy korzystacie z tabletu, czy ze smartfona, możecie czytać artykuły i przeglądać zdjęcia w ten sam przystępny i wygodny sposób.

Dzięki nowej aplikacji mobilnej "Czas na Wnętrze" będzie także jeszcze łatwiej dostępny. Każdy zarejestrowany użytkownik po zalogowaniu może przeglądać magazyn na każdym używanym przez siebie urządzeniu: tablecie, telefonie czy komputerze. I wszędzie miesięcznik będzie wyglądał i działał tak samo!

Dlatego zachęcamy do pobierania nowej aplikacji i rejestrowania się. Dla osób, które to zrobią przygotowujemy szereg dodatkowych bonusów, m.in. darmowych kodów na kolejne wydania.

No i najważniejsze, jeśli zakupimy dany numer "Czasu na Wnętrze" lub odblokujemy jego zawartość za pomocą darmowego kodu na jednym urządzeniu, po zalogowaniu się na innych urządzeniach numer ten będzie widniał na naszym koncie zawsze jako otwarty i gotowy do pobrania!

A tymczasem, żebyście sami mogli się przekonać o zaletach naszej nowej aplikacji, do końca 2016 roku tabletowe wydania naszego miesięcznika będą bezpłatne. Wystarczy pobrać aplikację i wybrany numer Z AppStore lub GooglePlay. Przyjemniej lektury!