Chcesz mieć modną ścianę ze starej cegły, bielonej deski lub miedzianej blachy? Panele Motivo pozwolą stworzyć wymarzony efekt - łatwo, szybko i niedrogo, w sam raz gdy myślimy o szybkiej metamorfozie mieszkania.

Ścienne panele dekoracyjne Motivo marki Profile VOX zaprojektowano po to, by dać nam możliwość ciekawego dekorowania ścian bez uciążliwości, jakie wiążą się z malowaniem czy tapetowaniem. Panele Motivo dostępne są w niezwykle bogatej palecie wzorów, którą podzielono na 3 kolekcje: Feeling, Classic i Basic.

Classic to 14 najbardziej popularnych motywów dekoracyjnych tradycyjnie stosowanych w urządzaniu wnętrz, m.in. panele perfekcyjnie odwzorowujące drewniane deski w różnych odcieniach, kamienne płytki, bieloną cegłę czy marmur. Na uwagę zasługuje duża naturalność dekorów znajdujących się na okładzinach. Jest to zasługa wysokiej klasy zadruku cyfrowego stosowanego przy produkcji Motivo.

Kolekcja Basic to 7 wzorów paneli o stonowanym charakterze. Zarówno drewniane motywy, jak Bosco Gris czy Frassino , jak i kamienne Marmo Scuro i Marmo Tipo będą stanowiły subtelne tło dla wystroju wnętrz o zróżnicowanej stylistyce, a zarazem przeciwwagę dla mocnych akcentów kolorystycznych.

Linię Feeling wyróżnia bardzo realistyczne odwzorowanie takich materiałów jak drewno, beton i cegła. Projektantom marki Profile VOX udało się odtworzyć nie tylko ich rysunek, ale również strukturę. Dzięki temu wzór Mattone Rosso nawet w dotyku do złudzenia przypomina starą, odkrytą cegłę, a efekt betonu Piedra Celeste przenosi nas w klimat autentycznej przestrzeni loftowej.

Okładziny ścienne Motivo pozwalają na bardzo szybką i efektowną metamorfozę wnętrza. Są łatwe w montażu, nie wymagają specjalistycznych umiejętności ani narzędzi. Wykonane z PVC panele Motivo są elastyczne i mogą delikatnie dopasować się do kształtu ściany, więc jest to idealne rozwiązanie, gdy potrzeba zamaskować nierówności czy pęknięcia powierzchni. A ponieważ są wodoodporne, można je śmiało stosować w kuchni czy łazience, a gdy zajedzie taka potrzeba, także umyć. 

Panele marki VOX są całkowicie bezpieczne dla środowiska naturalnego i zdrowia domowników. Nie emitują szkodliwych substancji (może pochwalić się pod tym względem prestiżową kategorią A+) i w 100% nadają się do recyklingu.

źródło i zdjęcia: Profile VOX