Delikatność i jasne kolory królują w naszych domach od kilku sezonów, rozświetlając codzienność. Trend ten ciekawie interpretuje Dywilan, prezentując nową kolekcję dywanów Modern.

Odcienie szarości i beżu otulają przestrzeń przestrzeń współczesnych salonów. Łatwo wpisują się w styl skandynawski, lecz także z industrialnym komponują się znakomicie. Zresztą, większość nowoczesnych aranżacji opiera się o to modne zestawienie kolorystyczne, dlatego dywany Modern trafiają również w młodzieżowe gusta.

Dywan M08 z kolekcji Modern - DywilanW kolekcji Modern marki Dywilan znajdziemy ponadczasowy motyw koniczyny marokańskiej w nowej, delikatniejszej odsłonie, a także powracająca w tegorocznych trendach kratę i urok monochromatycznej kompozycji włoskich kafli. 

Miękkie i delikatne w dotyku dywany z heat setu (uszlachetnionej przędzy polipropylenowej, która do złudzenia przypomina naturalną wełnę) stanowią atrakcyjną propozycję dla tych, którzy śledzą bieżące trendy i doceniają ciekawe wzornictwo.

Dywany utkane z najnowszej generacji włókien polipropylenowych zaskakują szlachetnością chwytu i... przystępną ceną. Dlatego naprawdę trudno oprzeć się ich urokowi.

źródło i zdjęcia: Dywilan