Jeśli planujesz spędzić sylwestra w domu, zadbaj o elegancką oprawę tego wieczoru. Serwis Diamond zaprojektowany dla Fyrklövern przez światowej sławy projektantów firmy jubilerskiej Dyrberg/Kern z pewnością zachwyci gości i sprawi, że noworoczne spotkanie będzie niezapomniane!

Sylwestrowy stół musi lśnić niczym najdroższa biżuteria. Właśnie dlatego serwis Diamond jest wprost stworzony na taką okazję. Inspiracją dla twórców było ponadczasowe piękno diamentu. Dlatego kształt szlifów i blask tego szlachetnego kamienia stał się motywem dekoracyjnym zastawy. Porcelana utrzymana w kolorze perły i srebrzystej bieli ozdobiona jest reliefowym wzorem, który do złudzenia przypomina brylantowe szlify. Splendoru dodaje ręczne zdobienie 18-karatowym złotem! Równie pięknie prezentują pozłacane sztućce. A złota solniczka i pieprzniczka w kształcie diamentów zachwycają pomysłem i jakością wykonania.

Trudno wyobrazić sobie sylwestrową noc bez szkła stołowego. Także kryształowe szklanki i kieliszki Crystal Diamond zdobi charakterystyczny, brylantowy szlif. Gwiazdą wieczoru są oczywiście pucharki do szampana, które wyglądają jak rodem z filmu Wielki Gatsby. Ich elegancki kształt, pozłacany rant i połyskująca stopa sprawia, że wznosząc toast poczujemy się jak na wielkim balu.

Aby zastawa Diamond prezentowała się jeszcze piękniej, biały obrus nakryjmy czarnym bieżnikiem. Do tego świeże kwiaty, odrobina złotego confetti i voila! Niech nasz stół lśni diamentowym blaskiem! Szczęśliwego Nowego Roku!

źródło i zdjęcia: Fyrklövern