Modna, nowoczesna linia i wysokość, a do tego pomysłowa budowa, która pozwoli łatwo ukryć kable i utrzymać czystość. Listwy Esquero marki VOX pretendują do miana listew doskonałych.

Mówi się, że "diabeł tkwi w szczegółach"i faktycznie, rolę starannego i estetycznego wykończenia we wnętrzu trudno przecenić. Dlatego wybór listew przypodłogowych jest nie mniej ważny niż samej posadzki. Źle dobrane mogą zupełnie zepsuć wrażenie.

Przy wyborze listew przypodłogowych kwestie estetyczne to nie wszystko. Listwy mają także znaczenie praktyczne - zabezpieczają szczelinę między ścianą a posadzką przed zabrudzeniem, a samą ścianę przed obiciem, np. podczas odkurzania. Dobrze także, jeśli można pod nimi ukryć kable, które ułożone na podłodze nie wyglądają ładnie, sprzyjają gromadzeniu się kurzu i utrudniają sprzątanie. 

Listwy przypodłogowe Esquero marki VOX spełniają wszystkie te wymogi. Ich kwadratowy profil jest zgodny z najnowszymi trendami we wzornictwie, a optymalna wysokość 6,66 cm doskonale sprawdzi się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych.

Listwy Esquero dostępne są w palecie 12 dekorów, które wybrano na podstawie najczęściej kupowanych odcieni i gatunków podłóg. Oczywiście nie mogło zabraknąć uniwersalnej bieli, która koresponduje praktycznie z każdym rodzajem podłogi. Wystarczy wymienić dotychczasowe listwy przypodłogowe na białą Esquero, aby nadać wnętrzu zupełnie nowy charakter. To efektowny i szybki sposób na odświeżenie wystroju mieszkania bez konieczności kosztownej wymiany samej podłogi.

Poza bielą możemy wybierać spośród modnych szarości, odcieni miodu i ciepłego brązu inspirowanych gatunkami drewna, w tym platanem, dębem i sosną w różnych wybarwieniach.

Marka VOX znana jest z praktycznych i wygodnych rozwiązań, które ułatwiają życie. Nie inaczej jest w przypadku listew Esquero, które wyposażono w komorę na kable. Możemy w niej ukryć przewody elektryczne, komputerowe, TV etc., znacznie poprawiając  i estetykę wnętrza, i łatwość utrzymania w nim czystości.

Listwy Esquero doskonale przylegają do ściany i podłogi, a rant listwy wykończony jest gumkami, które uniemożliwiają dostawanie się pod listwę kurzu i brudu.

Istotną zaletą listew Esquero jest prosty i intuicyjny montaż. Instalacja jest szybka i nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Wkręty montażowe- ukryte w komorze na kable - pozostają niewidoczne. Producent pomyślał również o szerokiej gamie akcesoriów, takich jak narożniki, łączniki i zaślepki, które są idealnie dopasowane do jej profilu i funkcjonalnie estetycznie estetycznie współgrają z listwą.

źródło i zdjęcia: Profile VOX