Sempre to masywne meble do jadalni o frontach z litego drewna dębowego i korpusach w naturalnej okleinie dębowej. Ich wysokie walory wzornicze i użytkowe nagrodzono w konkursie "Meble Plus - Produkt Roku 2017".

Meble do jadalni Sempre marki Mebin zwracają uwagę prostą, geometryczną linią i łagodnie zaokrąglonymi krawędziami. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: rustikal i brąz antyczny. Doskonale prezentują się w nowoczesnych przestronnych wnętrzach, idealnie wpisując się w modny nurt współczesnej klasyki pełnej umiaru, harmonii i naturalnego piękna. 

W kolekcji Sempre do jadalni oprócz krzeseł i stołów (klasyczny rozsuwany, na nodze kolumnowej oraz praktyczny ławostół z funkcją podnoszenia i rozsuwania blatu), znajdziemy szeroki wybór witryn stojących i wiszących, barków, szafek i komód. Meble w standardzie mają wygodny system otwierania push to open oraz oświetlenie LED.

Zarówno projekt, jak i wykonanie mebli Sempre zyskały uznanie jurorów konkursu "Meble Plus - Produkt Roku 2017". To prestiżowy konkurs na najlepsze produkty w branży meblarskiej organizowany przez redakcję magazynu "Meble Plus". Jury przy ocenie bierze pod uwagę następujące kryteria: znaczące walory wzornicze, użytkowe i estetyczne, wysoką jakość wykonania, dobrą relację ceny do jakości, zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi oraz nowatorstwo rozwiązań. 

Rozdanie statuetek "Meble Plus - Produkt 2017" odbyło się 16 lutego 2017 r. podczas 4Design Days, w Katowicach. W imieniu Mebin nagrodę odebrali właściciele firmy Dorota i Andrzej Binkowscy. 

źródło: Mebin
zdjęcia: Mebin, Eliza Madej PTWP