Carpet Studio, wyłączny dystrybutor marki EGE w Polsce zaprasza na seminarium, które odbędzie się 7.03.2017 (wtorek) o godz. 11:00 w Airport Hotel Okęcie.

Patronat Czas na Wnętrze

Będzie to pierwsze z cyklu spotkanie dedykowane architektom i projektantom wnętrz. Głównym punktem programu jest polska premiera najnowszej propozycji EGE - oryginalnej kolekcji wykładzin Rawline Scala, zainspirowanej modą odzieżową z różnych dekad oraz kręgów kulturowych.

EGE to duńska firma z ponad 75 - letnią tradycją, specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy wykładzin i płytek dywanowych. Skandynawska marka wprowadziła właśnie do swojej oferty nowość - kolekcję Rawline Scala, która łączy w sobie wyszukane wzornictwo, surowy urok ponadczasowych tkanin oraz wszelkie zalety użytkowe i akustyczne. Inspiracją do jej stworzenia były charakterystyczne wzory i faktury tkanin modnych w branży odzieżowej na przestrzeni różnych epok. Stąd nawiązania do przetartego jeansu, szlachetnej przędzy, czy zabytkowych tekstyliów z widocznym śladem zużycia.

Swą światową premierę Rawline Scala miała na początku lutego br. podczas międzynarodowych targów Stockholm Furniture & Light Fair 2017. Teraz czas na oficjalny debiut na polskim rynku. Organizatorem seminarium jest Carpet Studio, oficjalny partner i wyłączny dystrybutor marki EGE na terenie Polski. Gościem specjalnym wydarzenia będzie projektantka Anna Louise Lomholt Oxlund, współautorka kolekcji Rawline Scala. Podczas swej prelekcji zaprezentuje najnowszą linię wykładzin EGE oraz opowie o połączeniu doświadczeń z branży odzieżowej i wnętrzarskiej, które zaowocowały zaprojektowaniem tej unikalnej kolekcji.

Prezentacje poprowadzą także: Sławomir Laczek, właściciel Carpet Studio, który opowie o firmie, współpracy z zagranicznymi markami i najbliższych planach oraz przedstawicielka EGE, Tina Willems, która wprowadzi nas w działalność oraz filozofię duńskiej firmy. Całość seminarium koordynuje Olga Kisiel - Konopka - właścicielka marki OKK! Spotkanie zaplanowano w Airport Hotel Okęcie **** w Warszawie. Wybór miejsca nie jest przypadkowy, gdyż sala Caravelle, w której odbędzie się seminarium, należy do ciekawych realizacji marki Carpet Studio.

źródło i zdjęcia: Carpet Studio