Choć pogoda nadal nie sprzyja długiemu przesiadywaniu w ogrodzie czy na tarasie, to jednak warto już teraz przygotować się na cieplejsze dni - aby później w pełni cieszyć się urokami wiosny i lata. Z myślą o tych, którzy chcieliby rozsiąść się wygodnie i odpocząć, Homekraft przygotował dwie nowości: fotele wiszące TENAGA oraz TENAGA PLUS.

Fotele wiszące to meble tak wygodne, że zdaniem wielu użytkowników jedyną ich wadą jest fakt... iż nie można w nich przesiadywać wiecznie. Nowości Homekraft sprawdzą się przede wszystkie podczas relaksu w ogrodzie czy na tarasie, choć będą też przydatne na każdym większym balkonie czy nawet (przy odpowiedniej aranżacji wnętrza) w salonie. Stonowana kolorystyka foteli, utrzymana w najmodniejszych obecnie kolorach - w chłodnych szarościach, w brązach (powracających do łask w aranżacji wnętrz) i w uniwersalnych bielach (w przypadku fotela Tenaga) - ułatwi wkomponowanie ich zarówno w stylistykę nowoczesnego salonu, jak i w modnie urządzonego ogrodu.

Fotel wiszący technorattanowy TENAGA

Design fotela nawiązuje do kształtu liścia. Kosz mocowany jest na łańcuchu, dlatego istnieje możliwość regulacji wysokości zawieszenia siedziska - gwarantuje to komfortowy wypoczynek, niezależnie od wzrostu użytkownika. Fotel TENAGA wyposażony jest w dużą, miękką poduchę oraz mniejszą poduszkę pod głowę.

Kosz siedziska - wykonany z technorattanu o charakterystycznym splocie - jest spięty ze stelażem pasem, co gwarantuje bezpieczne wchodzenie i schodzenie z fotela oraz uniemożliwia zbytnie odchylenie. Stelaż ma plastikowe nóżki, które zapewniają stabilność. Stalowa rama malowana jest proszkowo. Fotel nie wymaga konserwacji ani impregnacji, jest odporny na działanie wody i promieniowania UV. Dostępne opcje kolorystyczne: brązowy (brązowy rattan/beżowa poduszka); beżowy (beżowy rattan/grafitowa poduszka); /biały (biały rattan/szara poduszka).

Wymiary stelaża: średnica podstawy 105 cm, wysokość 195 cm

Średnica ramy: 42 mm, grubość ścianki ramy: 2,5 mm

Rozmiar siedziska: 80 x 70 x 116 cm

Cena: 599 zł

Fotel wiszący technorattanowy TENAGA PLUS

Fotel Tenaga Plus o modnym, owalnym kształcie wykonany jest z technorattanu o charakterystycznym splocie i stalowej (malowanej proszkowo) ramy. Kosz mocowany jest na łańcuchu, który umożliwia regulację wysokości zawieszenia siedziska i dostosowania go do wzrostu użytkownika. Specjalny pas spina kosz siedziska ze stelażem, co gwarantuje bezpieczne wchodzenie i schodzenie z fotela oraz uniemożliwia zbytnie odchylenie.

Aby fotel był stabilny, wyposażono go w plastikowe nóżki nakładane na podstawę. Wygodę zapewnia kształt fotela, umożliwiający przybranie różnych pozycji wypoczywania oraz miękkie poduchy: duża do siedzenia i mniejsza pod głowę. Fotel nie wymaga konserwacji ani impregnacji, jest odporny na działanie wody i promieniowania UV. Dostępne opcje kolorystyczne: brązowy (brązowy rattan/beżowa poduszka); beżowy (beżowy rattan/grafitowa poduszka).

Wymiary stelaża: średnica podstawy 95 cm, wysokość 195 cm

Średnica ramy: 42 mm, grubość ścianki ramy: 2,5 mm

Rozmiar siedziska: 85 x 64 x 102 cm

Cena: 749 zł