Beż oraz biel - oferta piekarników kompaktowych Amica została wzbogacona o dwa nowe, eleganckie kolory. Urządzenia te są teraz dostępne w trzech odcieniach - oprócz ostatnio dodanych, również w głębokiej czerni.

2 w 1

Urządzanie małego mieszkania wymaga odrobiny sprytu - jak zmieścić wszystkie niezbędne sprzęty na ograniczonej powierzchni? Dobrym rozwiązaniem są urządzenia spełniające nie jedną a dwie funkcje, jak np. piekarniki kompaktowe Amica, które nie tylko doskonale pieką, ale służą także jako kuchenka mikrofalowa! Portfolio tych urządzeń zostało właśnie poszerzone o nowe kolory, beżowy i biały, dostępne do tej pory wyłącznie w ofercie standardowych piekarników. Dzięki temu, osoby poszukujące do swojej kuchni wielofunkcyjnych oraz kompaktowych sprzętów mogą wybrać odcień, który najlepiej będzie komponował się z innymi sprzętami w pomieszczeniu.  

Piekarniki z funkcją kuchenki mikrofalowej w nowych, eleganckich kolorach to doskonałe rozwiązanie dla mniejszych kuchni oraz osób, które cenią sobie użyteczne rozwiązania, ale nie akceptują kompromisów związanych z designem. Niezależnie od wielkości przestrzeni, którą się dysponuje można zaprojektować wymarzoną kuchnię w której zarówno funkcjonalność sprzętu, jak i jego wygląd będą idealnie odpowiadały potrzebom - powiedział Tomasz Pietrzyk, PR Manager Grupy Amica.

To łatwe!

Ustawieniami piekarnika można łatwo zarządzać dzięki elektronicznemu sterowaniu. Pozwala ono m.in. na takie zaprogramowanie urządzenia, by włączyło się  z opóźnieniem. Dzięki tej funkcji, nasza potrawa będzie gotowa do spożycia na określoną godzinę. Innym rozwiązaniem umożliwiającym wygodniejsze i szybsze przygotowanie dań w piekarnikach kompaktowych Amica jest aż 13 programów gotowych. Wystarczy wybrać odpowiednią wagę lub liczbę porcji oraz rodzaj potrawy, a kuchenka automatycznie dobierze najlepsze parametry.

Urządzenie pozwala także na wybranie jednego z pięciu poziomów mocy grzania, w zależności od tego jaką potrawę chcemy przygotować oraz ile mamy czasu - jeśli bardzo się spieszymy, przydatna będzie funkcja rozmrażania czasowego, która pozwala zdecydowanie skrócić czas rozmrażania w stosunku do tradycyjnych sposobów. Nowe modele piekarników (np. model IN AMMB44E1GCM) wyposażone są również w funkcję rozmrażania wagowego - urządzenie samo określa czas potrzebny do rozmrożenia produktu w zależności od tego, ile waży.

Dzieci w kuchni

A co gdy w przygotowaniu potraw będą chciały pomóc nam dzieci? Bez obaw, najnowsze piekarniki kompaktowe od Amica posiadają blokadę włączenia, która zabezpiecza urządzenie przez przypadkowym uruchomieniem przez najmłodszych.