Nowe wzory zaprojektowane przez polską markę cieszą się olbrzymią popularnością. Dziewczęce akwarelowe kwiaty czy też wzór Fiata 126p dla chłopców skradły serca rodziców.

"W tym roku pomyśleliśmy o rodzicach dla których słodki róż i cukierkowe rzeczy do snu dziecka odeszły już dawno do lamusa.” - mówi Sabina Pajdowska właścicielka marki

Letnie wzory to:

Kolekcja ze wzorem gór - BLUE HILLS, inspirowana regionem związanym z Beskidem Śląskim, pierwszymi górskimi wycieczkami, zdobywaniem szczytów i odznak PTTK. Kolorystyka to granat, ciemno-niebieski, musztarda i mięta.

Kultowy fiat 126p - BAMBINO-MALUSZEK. Ten model samochodu jest wartością sentymentalną dla Sabiny Pajdowskiej bowiem było to jej pierwsze auto i w dodatku produkowane w Bielsku-Białej skąd wywodzi się marka. Kolory wykorzystane przy tym wzorze to jasny niebieski, szary, biały, czarny.

Dla dziewczynek nowe wzory to:

Łososiowe akwarelowe, ręcznie malowane kwiaty, które dostępne są pod nazwą Samiboo in Bloom a także wzór w listki lila oraz uniwersalny wzór leśny, który jest zarówno dla dziewczynki jak i chłopców.

Wszystkie wzory dostępne są na: poszewkach na pościel, bambusowych otulaczach, różnych wymiarach poduszkach a także poduszeczkach "Must Have" z króliczymi uszkami, które podbijają już serca wielu młodych mam, chusteczkach na głowę dla noworodków i starszych dzieci oraz bambusowych wkładkach do wózków.

Produkty są dostępne w sklepie internetowym www.samiboo.com oraz w sklepach stacjonarnych,m.in.:

Mamalulu, ul. Hemara 3 - Gdańsk,
Bikeovo, ul. Kukuczki 5 - Wrocław,
Ecobobo ul. Pokorna 2/ U01 - Warszawa,
Fabryka Wafelków ul. Wita Stwosza 59A - Warszawa,
Mamagama ul. Jasna 17 m.101- Warszawa