Marka Tefal wprowadza na rynek nową linię żelazek Ultimate Anticalc i generatorów pary Pro Express Care. Szybkość, łatwość i precyzja - to wszystko łączy najnowsze modele urządzeń do prasowania marki Tefal. Od tej pory prasowanie przestanie być przykrym obowiązkiem!

Nowe żelazka z linii Tefal Ultimate Anticalc to czysta moc prasowania. Te nowoczesne urządzenia zostały wyposażone w unikalną wyjmowaną szufladkę antywapienną Calc Collector gromadzącą i usuwającą kamień, dzięki czemu nic nie blokuje pary. Skoro o parze mowa, kolejnym benefitem urządzenia jest ciągły wyrzut pary 55 g/min, który zapewnia szybkie prasowanie, a dodatkowe uderzenie pary - 220 g/min lub 230 g/min - usuwa nawet najtrudniejsze zagniecenia. Moc żelazka - aż 3000 W - gwarantuje krótki czas nagrzewania.

Dwa razy grubsza niż tradycyjna szkliwiona powłoka stopy z technologią Durilium Airglide Autoclean, gwarantuje łatwe prowadzenie i lekkie prasowanie. Powłoka eliminuje również ryzyko zabrudzenia prasowanych tkanin. Ponadto wyprofilowany czubek stopy ułatwia prasowanie trudnych elementów jak plisy czy obszar wokół guzików. Dzięki zbiornikowi na wodę o pojemności 350 ml żelazka Tefal Ultimate Anticalc uporają się z prasowaniem nawet dużych ilości odzieży w krótkim czasie.

Dzięki żelazkom Tefal Ultimate Anticalc prasowanie koszul, spodni oraz innych ubrań, już nigdy nie będzie problemem.

Oprócz tradycyjnych żelazek prezentujemy także nową linię generatorów pary Tefal Pro Express Care. którą wyróżnia unikalna technologia Protect System, przechwytująca krople wody i zamieniające je w parę, dzięki czemu chroni prasowane tkaniny przed zabrudzeniem. Najnowsze modele generatorów wytwarzają ciśnienie do 7,5 bara dla zwiększonego poziomu wytwarzania pary do 500g/min.

Ponadto linia ta, jak większość generatorów pary Tefal, zaopatrzona jest w technologię Calc Collector do zbierania kamienia - to wyjmowana szufladka, która zbiera drobinki kamienia, zapobiegając jego osadzaniu wewnątrz generatora - gwarantuje to mocny wyrzut pary dla łatwego prasowania i przedłuża żywotność generatora, dzięki czemu będzie nam służył przez lata. Samoczyszcząca się stopa Autoclean nie brudzi się z upływem czasu. Co więcej, funkcja Smart Technology z 3 lub 5 inteligentnymi ustawieniami, w których ilość wytwarzanej pary oraz temperatura stopy są dostosowane do prasowanej tkaniny (delikatnych, normalnych czy trudnych), zapewni zawsze perfekcyjne efekty prasowania.

Generator pary ułatwi Ci prasowanie rzeczy w pionie takich jak: płaszcze, marynarki sukienki oraz zasłony.

Pro Express Care to doskonałe rozwiązanie dla osób, które zawsze marzyły o generatorze pary i chciały korzystać z jego multifunkcjonalności.

W dniach od 15 października do 31 grudnia 2017 r. marka Tefal organizuje promocję konsumencką Money Back, dzięki której możesz odzyskać aż 25% wartości zakupionego żelazka lub generatora pary!

Więcej o promocji znajdziesz na stronie www.promocja.tefal.pl