Wzory roślinne lub zwierzęce to źródło inspiracji dla projektantów, co znajduje odzwierciedlenie także w stylu aranżacji łazienek. Dotyczy to w szczególności strefy prysznicowej, która, podobnie jak kontakt z naturą, ma sprzyjać wyciszeniu zmysłów i odprężeniu. Propozycją firmy Radaway są funkcjonalne kabiny prysznicowe z grawerem, które swoim designem nawiązują do wzorów spotykanych w przyrodzie. Wpisują się nie tylko naturalny styl aranżacji łazienki, ale także pozwalają stworzyć komfortową oazę relaksu.

Afrykańskie inspiracje

Kabina prysznicowa Arta KDJ I z grawerem inspirowanym motywem zebry została stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących wyrazistych wzorów. Pozwala nadać pomieszczeniu oryginalności i charakteru. Idealnie komponuje się z pozostałymi elementami aranżacji łazienki, inspirowanymi motywem zwierzęcym - płytkami i akcesoriami łazienkowymi.

Arta KDJ I to jeden z modeli wchodzących w skład luksusowej serii kabin prysznicowych dedykowanych najbardziej wymagającym użytkownikom. Profile, zawiasy i uchwyty dostępne są w standardzie w technologii Chrome+, zapewniającej większy połysk. Dzięki temu współgrają estetycznie z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki, np. bateriami umywalkowymi. Drzwi, wykonane z 8 mm hartowanego szkła, otwierane są wahadłowo, tj. do wewnątrz i na zewnątrz kabiny. Dzięki temu tworzą szerokie i swobodne wejście.

Na uwagę zasługują także: powłoka EasyClean, zlicowane zawiasy, innowacyjny system mocowania łączący bezpośrednio szybę ze ścianą lub szybę z szybą, a także mechanizm unoszący i opuszczający drzwi. Kabina Arta KDJ I może być wykonana na wymiar.

Wzór "Zebra" jest dostępny także dla innych serii kabin prysznicowych firmy Radaway.

Cena kabiny: od 4050 zł brutto
Cena graweru: 500 zł brutto

Roślinna subtelność

Fanom delikatnych motywów florystycznych firma Radaway proponuje kabinę prysznicową Essenza New KDJ z grawerem inspirowanym wzorem dmuchawca. Subtelny motyw idealnie komponuje się z minimalistycznym charakterem kabiny. Z kolei wnętrzu nadaje aranżacyjnej lekkości i nowoczesności, stanowiąc jednocześnie stylową dekorację łazienki.

Essenza New KDJ przyciąga uwagę nowoczesnym wzornictwem i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Minimalistyczny design w zestawieniu z eleganckimi profilami wpisuje się w najnowsze trendy aranżacji łazienek. W modelu tym drzwi wykonane z bezpiecznego hartowanego szkła o grubości 6 mm otwierane są na zewnątrz kabiny. Łatwość w utrzymaniu kabiny w czystości zapewniają zawiasy zlicowane z taflą szkła oraz powłoka EasyClean®. Dzięki niej krople wody spływają swobodnie, nie pozostawiając osadu. Użytkownicy docenią także możliwość wyboru spośród sześciu dostępnych wariantów szkła - brązowego, grafitowego, satynowego, Pixarena, Mirror oraz UltraClear.

Essenza New KDJ wyposażona została w mechanizm unoszący i opuszczający drzwi, który zapobiega niszczeniu uszczelki oraz gwarantuje cichą i bezawaryjną pracę. Dzięki usłudze Na Miarę istnieje możliwość dopasowania wymiaru kabiny do sytuacji projektowej.

Wzór "Dmuchawce" dostępny jest także dla modeli z innych serii kabin prysznicowych firmy Radaway.

Cena kabiny: od 2600 zł brutto
Cena graweru: 400 zł brutto

W ofercie firmy Radaway dostępne są także inne wzory graweru. Istnieje również możliwość naniesienia na szkło kabiny indywidualnego motywu. https://www.radaway.pl/na-miare/