Słuchawki JBL Everest 310 wyróżnia technologia Bluetooth oraz legendarne, profesjonalne brzmienie JBL.

To muzyka łączy ludzi, nie przewody. Dlatego w słuchawkach serii JBL Everest najwyższej rangi technologia audio łączy się z komfortem użytkowania bezprzewodowego. Natomiast ergonomiczna konstrukcja w każdym modelu serii oraz wyprofilowane nausznice dostosowują się do ucha każdego słuchacza.

JBL Everest 310 to nauszne słuchawki bezprzewodowe zapewniające do 20 godzin odtwarzanie dźwięku, a czas ładowania akumulatora to jedynie 2 godziny. Porywające brzmienie JBL Pro Audio oraz ergonomiczne, dostosowujące się do kształtu małżowiny nausznice zapewniają wygodne korzystanie ze słuchawek. Wykończenie wykonano z najwyższej jakości materiałów.

Technologia ShareMe 2.0 pozwala w łatwy sposób udostępniać swoją muzykę na dowolne słuchawki bezprzewodowe innego użytkownika poprzez Bluetooth. W zestawie znajduje się kompaktowe etui na słuchawki, dzięki czemu doskonale nadają się one do zabrania w podróż. Świetnie sprawdzą się również w drodze do pracy i codziennym użytkowaniu. Wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie krystalicznie czystych rozmów telefonicznych bez konieczności wyjmowania telefonu.

JBL jako lider w dziedzinie doskonałego brzmienia kontynuuje tradycje w wyznaczaniu nowych granic poprzez innowacje i personalizację technologii brzmienia. Wraz z nową serią JBL Everest oferuje bezprecedensowe słuchawki bezprzewodowe dla autentycznych doznań audio. 

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki: 40mm 

Dynamiczne pasmo przenoszenia: 10Hz-22kHz 

Czułość: 96 dB 

Maksymalne ciśnienie akustyczne SPL: 111 dB 

Czułość mikrofonu przy 1 kHz dB v/pa: -42 

Impedancja: 32 Ω

Maks. moc wyjściowa Bluetooth: 4 dBm 

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4DQPSK, 8DPSK 

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 GHz - 2,48 GHz 

Profile Bluetooth: HFP v1.6, HSP v1.2, A2DP v1.3, AVRCP v1.5 

Wersja Bluetooth: 4.1 

Bateria: polimerowa litowo-jonowa (3,7 V, 610 mAh) 

Czas ładowania: 2 godziny 

Czas odtwarzania muzyki z włączoną funkcją Bluetooth: do 20 h 

Czas rozmawiania z włączoną funkcją Bluetooth: do 20 h 

Masa (g): 230 g

Sugerowana cena detaliczna: 849 zł