Naturalne drewno nigdy się nie znudzi. Niezwykle plastyczne i ponadczasowe, jest materiałem pożądanym w aranżacji wnętrz. To ukochany materiał Skandynawów, dodający wnętrzom ciepła i spokoju. Podobnie, jak nowy dekor Hansen firmy Interprint.

Styl i kultura naszych nordyckich sąsiadów fascynuje nas pod wieloma względami. Czy to pochwała dla ekologii i prostoty, a może chęć wrzucenia w życiu na luz i osiągnięcia wewnętrznego spokoju, sprawiły, że tak cenimy sobie skandynawskie aranżacje wnętrz? Jedno jest pewne. Nie można przejść obok nich obojętnie.

W miejscu, gdzie słońce zza chmur wychodzi okazjonalnie, gdzie chłód powietrza przeszywa człowieka na wskroś, koniecznością jest otaczanie się tym co ciepłe i przytulne. Nowy dekor Hansen, pochodzący z kolekcji Six Pack 2018 to kwintesencja skandynawskiego stylu. Rozjaśni wnętrza swoją delikatną barwą, a bogate usłojenie widoczne na powierzchni dekoru otoczy nas naturalną aurą, jak ciepłą kołderką. Nieregularnie przycięte kwiaty oraz pionowe usłojenie układające się naprzemiennie na dekorze, czynią z niego materiał idealny do wnętrz urządzonych w duchu slow life.

Aby poczuć naturalną delikatność dekoru Hansen, warto dotknąć jego powierzchni oraz przyjrzeć mu się z bliska. Będzie można to zrobić od 6 do 9 marca podczas targów Arena Design w Poznaniu. Firma Interprint na stoisku 52 (sektor C) w hali nr 5 zaprezentuje całą nową gamę dekorów z kolekcji Six Pack 2018.

Firma zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas targów arena DESIGN w dniach 6-9 marca 2018 r.