Indywidualność - w obecnych czasach coraz więcej jest rzeczy, które możemy spersonalizować. Zazwyczaj są to aplikacje, przedmioty mniej lub bardziej elektroniczne. Niespodzianka! Personalizacja odpływu? Od dziś zdecydowanie tak.

Uniwersalność Easy Clean 40 - to jego cecha główna, przez możliwość przyłącza 32/40 mm które są stosowane w całej Europie. Najważniejszą, z punktu widzenia konsumenta, będzie możliwość błyskawicznego wyczyszczenia syfonu bez konieczności jego demontażu. Jest to opatentowany sposób, który eliminuje problemy ewentualnych uszkodzeń czy wycieków. Wystarczy unieść odpływ z otworu odpływowego, wypłukać pod bieżącą wodą i umieścić go z powrotem w otworze odpływowym, prawda że proste? Cała czynność nie zabierze więcej niż 20 sekund! To wszystko bez konieczności wzywania hydraulika!

Pożegnaj szkodliwe środki chemiczne, wiaderko i niewygodne pozycje ciała podczas oczyszczania. Spraw, że czynność która spędzała sen z powiek będzie łatwa, szybka i przyjemna. Easy Clean 40 doskonale sprawdzi się w domach, mieszkaniach ale również we wszelkich budynkach firm, hoteli, czy użyteczności publicznej (szkoły, urzędy, szpitale), gdzie wymagane są bardzo wysokie standardy utrzymania higieny. Dzięki swojej konstrukcji każdy z łatwością poradzi sobie z czyszczeniem syfonu.

Ponadto syfon zabezpiecza małe przedmioty wpadające do umywalki.

Easy Clean można zamontować do umywalek o grubości ścian 35…55 mm ze zintegrowanym przelewem. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie zastosowanie go w połączeniu z pierścieniem i przelewem do umywalek o cieńszych ścianach. Odpływ o średnicy 40 mm jest możliwe z reduktorem 32 mm.

Kolorek? Proszę bardzo. Nowy Easy Clean 40 umożliwia użytkownikom personalizowanie swojego odpływu przez stosowanie kolorowych pierścieni, które dodatkowo mogą być nośnikiem logo. Designerskie pierścienie dostępne są w kolorach: czarny i chromowany. W różnych kolorach występuje także korek click-clack: biały, chromowany, czarny lub złoty brąz. Sitko chromowane, otwarte; korek zwykły - chrmowany. Długa rura przyłączeniowa średnicy 40 mm może być także chromowana bądź biała.

Easy Clean 40 charakteryzuje łatwość montażu tego prostego i funkcjonalnego w swej konstrukcji syfonu. Występuje w dwóch wersjach: montaż do ściany i w podłodze. Po wyjęciu z pudełka bądź torby oczom ukazuje się wstępnie zmontowane urządzenie wyprodukowane w zgodności z postawieniami europejskiej normy EN274 - co może być przydatne przy ubezpieczaniu obiektu - spełnia wymagania towarzystw ubezpieczeniowych.

Wybór roku 2018. Zwieńczeniem kwietniowego Forum Branży Łazienkowej była uroczysta gala rozdania nagród w konkursie Łazienka. Nagrodę główną w kategorii Instalacje Łazienkowe przyznano dla syfonu Prevex Easy Clean.