Biel i czerń to duet doskonały. Zarówno w modzie, jak i w aranżacji wnętrz. Może ze sobą kontrastować lub harmonijnie się uzupełniać - jak w przypadku nowego granitu w ofercie Interstone. Perfect White to perfekcyjna biel z czarnym nakrapianym wzorem.

Sól z pieprzem - tak w skrócie można opisać wzór zdobiący powierzchnię kamienia naturalnego o imieniu Perfect White. Jego wygląd - stonowany i delikatny - nie zdradza kraju, z którego pochodzi. Granit ten wydobywany jest w gorącej Brazylii w stanie Goias. Perfekcyjna biel łączy się tutaj z czarnym nakrapianym motywem. W efekcie otrzymujemy kamień, który wyróżnia się uniwersalnością - jest elegancki, klasyczny i ponadczasowy. A w dodatku - jest to najbielszy kamień w świecie granitów!

Perfect White jest odporny na wilgoć, wodę oraz zarysowania, wysokie i niskie temperatury, ścieranie, plamy, a także nie absorbuje barwników i nie zmienia koloru. Można go więc wykorzystywać jako materiał na blaty, posadzki, schody, kominki, okładziny ścienne. I to zarówno w salonie czy holu, jak i wymagających pomieszczeniach: kuchniach oraz łazienkach.

Właściwości granitu Perfect White

Perfect White jest wyjątkowo twardą odmianą kamienia - jego twardość wynosi aż 6-7 w skali Mohsa. Ponadto, przez wiele lat zachowuje estetyczny wygląd, a dodatkowo jest bezproblemowy w konserwacji i utrzymaniu w czystości. Wystarczy go odpowiednio zaimpregnować, a do codziennej pielęgnacji używać delikatnych produktów czyszczących. Dzięki firmie Interstone, wiodącemu importerowi i dystrybutorowi kamienia naturalnego w Polsce, Perfect White możemy zamówić w formie płyt o grubości 2 lub 3 cm w wersji o polerowanym wykończeniu.

Więcej informacji na temat firmy Interstone i jej oferty kamienia naturalnego znaleźć można na stronie internetowej www.interstone.pl.