Jesteś architektem lub projektantem wnętrz? A być może wnętrza to tylko Twoja pasja? Bez względu na to, czym się zajmujesz, masz wielką szansę na pokazanie swoich możliwości. Firma Entra ogłasza konkurs! Pokaż swoje projekty, a być może to Twoja praca znajdzie się na wystawie Warsaw Home.

"-Ilość pomysłów oraz inspiracji drzemiąca wśród projektantów wnętrz oraz architektów jest nieskończona. Chcemy wydobyć tą kreatywność i zachęcić do przekraczania twórczych granic. Tematem przewodnim konkursu jest wykorzystanie drzwi wewnętrznych oraz wewnętrznych wejściowych w mieszkaniach oraz obiektach publicznych. Chcemy zachęcić was do pokazania, że drzwi to nie tylko element funkcjonalny, ale także mogący stanowić ozdobę pokoju, holu, korytarza, hotelu, czy też innego obiektu."- mówi pracownica firmy Entra.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Opracuj propozycję wnętrza mieszkania lub przestrzeni wspólnej (np. biuro, hotel, klatka schodowa, restauracja czy też inne budynki użyteczności publicznej) z wykorzystaniem produktów marki ASILO, ENTRA oraz GRADARA.

Do kogo adresowany jest konkurs?

Konkurs adresowany jest do architektów, projektantów wnętrz ale też osób pasjonujących się projektowaniem wnętrz, które do projektowania zapala impuls designu.

Jak zgłosić się do konkursu?

Projekty na konkurs należy zgłaszać mailowo na adres: marketing@entra.pl Załączone pliki muszą spełniać następujące wymagania:

  • Zdjęcia w formacie jpg, tiff rozdzielczości 3500x2500 pikseli.
  • Opis projektu w dokumencie WORD lub PDF o długości nie przekraczającej 800 znaków alfanumerycznych. Opis powinien zawierać ideę projektu.
  • Przesłanie danych uczestnika obejmujących: imię, nazwisko, adres korespondencyjny, telefon, adres e-mail.
  • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi w Unii Europejskiej regulacjami prawnymi w zakresie ochrony danych osobowych (ochrony osób i innych podmiotów związanej z przetwarzaniem ich danych).

Nadesłane prace będą oceniane przez specjalnie dobrane, różnorodne w swoich zainteresowaniach jury. Zatem do dzieła!

Więcej informacji pod adresem organizatora konkursu. Magazyn "Czas na Wnętrze" objął patronatem to wydarzenie.