Dwie, wiodące w swoich dziedzinach polskie marki, dla których dobry design, moda i najnowsze trendy są zawsze priorytetem, nawiązały współpracę. Kooperacja rozpoczęła się od wspólnego zaprojektowania wnętrza atelier, ale plany zakładają kolejne projekty.

Marka Miloo Home powstała w wyniku rebrandingu House&More. Ta ekskluzywna sieć salonów wnętrzarskich, oferujących starannie wyselekcjonowane meble i akcesoria w różnych stylach - od ciepłego i przytulnego stylu boho, przez elegancki styl nowojorski do nowoczesnej klasyki, obecna jest na polskim rynku od 2009 roku.

Obecnie Miloo Home posiada 16 salonów w największych polskich miastach oraz sklep internetowy. Marka rozwija się również za granicą. Jej produkty znajdziemy w eleganckim salonie w Dusseldorfie, usytuowanym w prestiżowej części tego miasta. W kolejnych latach firma planuje ekspansję na inne rynki zagraniczne.

Nie dziwi więc fakt podjęcia współpracy z najbardziej znanym duetem polskich projektantów. Panowie Paprocki i Brzozowski współpracują ze sobą od 2000 roku i odnoszą niemałe sukcesy. Ich projekty są oryginalne, niebanalne i bardzo jakościowe. Ubierają głównie kobiety, a najbardziej znani są z wyrafinowanych wieczorowych kreacji i sukni ślubnych. Od kilku lat dostępna jest również linia basic - PLANTS.

Paprocki&Brzozowski

Wspołpraca Miloo Home i Paprocki&Brzozowski

Projektanci Miloo Home wyposażyli atelier Paprocki&Brzozowski w ekskluzywne meble i dodatki. Do atelier projektantów dobrano sofę Temple w turkusowym odcieniu oraz fotele pochodzące z tej samej linii. Całość została uzupełniona złotymi stolikami kawowymi oraz licznymi dodatkami, m.in lampami, świecznikami, wazonami.

Jak wskazała Monika Bielska, dyrektor kreatywna Miloo Home: Turkus uchodzi za kolor optymizmu, doskonale określa ludzi twórczych, pomysłowych, dlatego dobrze sprawdzi się we wnętrzu, które służy do przymiarek wyrafinowanych kreacji. Dodatki natomiast pochodzą z naszej kolekcji Metropolitan, której wiodącym motywem jest miejski glamour. Taki styl świetnie sprawdza się w miejscu, gdzie króluje ekskluzywna moda, elegancja i szyk.

Eleganckie odcienie turkusu pomagają nam w wyważeniu i jasnej ocenie sytuacji, dlatego cieszę się, że jest dominującą barwą w miejscu, gdzie dokonywane są najważniejsze wybory - komentuje Marcin Paprocki.

Plany zakładają kolejne projekty, obie strony nie wykluczają również stworzenia wspólnej kolekcji.