Rozpoczął się konkurs na najlepsze komentarze pod zgłoszeniami w ramach akcji organizowanej przez markę PORTA DRZWI "O!Twórz Mieszkanie", której celem jest wyłonienie najpiękniejszego mieszkania w Polsce.

Zadaniem uczestników jest opisanie, dlaczego najbardziej podoba im się biorące udział w akcji mieszkanie i jakie drzwi z Top Kolekcji Porta najlepiej by do niego pasowały. Do wygrania jest 10 kart prepaid o wartości 500 zł każda. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 12 kwietnia 2019 roku.

- Właśnie zakończyliśmy pierwszy etap akcji "O!Twórz Mieszkanie", w którym uczestnicy przesyłali zdjęcia, opisy i historie mówiące o tym, jak powstawały wnętrza ich domów. Wpłynęło do nas ponad 1300 zgłoszeń. Teraz przed jury nie lada wyzwanie, czyli wybór zwycięzcy, którego poznamy już 29 marca. Ale zabawa trwa nadal - tym razem naszą uwagę skupiają komentarze pod zgłoszeniami. Jesteśmy ciekawi, jak inni oceniają konkursowe wnętrza i jakie drzwi Porta według komentujących sprawdziłyby się w nich najlepiej - mówi Artur Pęksyk, dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu w PORTA KMI POLAND.

Aby wziąć udział w konkursie, należy skomentować zgłoszenie przesłane w ramach akcji "O!Twórz Mieszkanie" logując się za pomocą konta na Facebooku, Twitterze lub Disqus - specjalnej wtyczki umożliwiającej komentowanie na stronie organizatora konkursu. W treści należy wyjaśnić, dlaczego dane wnętrze podoba się komentującemu i jakie drzwi z Top Kolekcji Porta (www.porta.com.pl) będą do niego pasować.

Komentarze można publikować do 31 marca 2019 r., przy czym uczestnicy mogą dostarczyć więcej niż jeden wpis. Lista zwycięzców "O!Twórz Mieszkanie - najlepsze komentarze" zostanie umieszczona na stronie internetowej organizatora (www.otworzmieszkanie.pl), a autorzy zostaną dodatkowo poinformowani o zwycięstwie pod swoimi wpisami.

Partnerami akcji "O!Twórz Mieszkanie" są Dzień Dobry TVN, magazyn Dobre Wnętrze oraz portal Homebook.pl.